• Welcome to Българска Аквариумна Енциклопедия. Please login or sign up.
 
26.04.2024 20:23

Промяна новините на форума:

Ако имате проблем в аквариума, преди да пуснете нова тема, попълнете въпросника тук.


  • Killiman Ltd
  • Професионална поддръжка на аквариуми

Живи или и&#

Започната от Magian, 14.05.2004 16:52

« назад - напред »

0 Потребители и 2 Гости преглежда(т) тази тема.

Boby_

Цитат на: "anisbg"нямам водорасли ,а изкуствени растениа :twisted:   също така ВЕЧЕ КАЗАХ че имам 3 риби -гупа ,хелер и скалариа, ОТВАРЯИТЕ СИ ОЧИТЕ ДЕ :shock:  :!:  :!:  :!: няма да пиша едно и също по 100 пъти :evil:

Що не вземеш пък ти да прочетеш нещичко, а?
Хората ти казват, че имаш водорасли, независимо дали искаш или не - те не питат дали да се размножават в аквариума ти, а просто го правят.

etg

Ех Ани, Ани явно въобще не желаеш да на учиш нещо.  :evil: Със сигурност имаш водорасли при това съвсем истински. Водните растения са ти пластмасови.

anisbg

НЯМАМ НИКАКВИ ВОДОРАСЛИ :!:  :!:  :evil:  :twisted:  :!:  :!:    
внимаваите вие от приказки да не фанете :lol:  :lol:  :lol:    няма ли някои друг в този форум с когото да се бъзикате защото на мен вече ми писнахте :evil:  8)

Boby_

Цитат на: "anisbg"НЯМАМ НИКАКВИ ВОДОРАСЛИ :!:  :!:  :evil:  :twisted:  :!:  :!:    
внимаваите вие от приказки да не фанете :lol:  :lol:  :lol:    няма ли някои друг в този форум с когото да се бъзикате защото на мен вече ми писнахте :evil:  8)

:lol: Вероятно тогава редовно си дезинфекцираш аквариума? Содата каустик как я дозираш? Или може би ползва сярна киселина?

anisbg

защо питаш за дозите  :?: можеби ще ти е в полза ако прочетеш някоя книжка  :lol:  :lol:   нещо маи не си информиран достатъчно   :lol:  няма да ти е в минус повярваи ми  :!:

Boby_

Цитат на: "anisbg"защо питаш за дозите  :?: можеби ще ти е в полза ако прочетеш някоя книжка  :lol:  :lol:   нещо маи не си информиран достатъчно   :lol:  няма да ти е в минус повярваи ми  :!:

Ооо, информиран съм, как иначе. Нали все още имам нещо живо в аквариума за разлика от някои хора?

anisbg

Цитат на: "Boby_"
Цитат на: "anisbg"защо питаш за дозите  :?: можеби ще ти е в полза ако прочетеш някоя книжка  :lol:  :lol:   нещо маи не си информиран достатъчно   :lol:  няма да ти е в минус повярваи ми  :!:

Ооо, информиран съм, как иначе. Нали все още имам нещо живо в аквариума за разлика от някои хора?



някои да е казал че аз нямам :?:  :?:  :?:  8)   все пак имам малък аквариум  които е достатучен за 3 риби :lol:  :lol:  
а за теб знам аквариума ти е задръстен от ЖИВИ неща като например- ВОДОРАСЛИ /предимно/ и тук -таме растение  .е аиде сигурно има и някоя и друга риба :lol:  :lol:  :lol:

anisbg


Boby_

Цитат на: "anisbg"
Цитат на: "Boby_"
Цитат на: "anisbg"защо питаш за дозите  :?: можеби ще ти е в полза ако прочетеш някоя книжка  :lol:  :lol:   нещо маи не си информиран достатъчно   :lol:  няма да ти е в минус повярваи ми  :!:

Ооо, информиран съм, как иначе. Нали все още имам нещо живо в аквариума за разлика от някои хора?



някои да е казал че аз нямам :?:  :?:  :?:  8)   все пак имам малък аквариум  които е достатучен за 3 риби :lol:  :lol:  
а за теб знам аквариума ти е задръстен от ЖИВИ неща като например- ВОДОРАСЛИ /предимно/ и тук -таме растение  .е аиде сигурно има и някоя и друга риба :lol:  :lol:  :lol:

Знаеш, знаеш, хубаво знаеш ти. Обаче растения нямам за твое сведение. Нито едно.

anisbg

защо нямаш растениа  :?:  може би защото нямаш място за тях от толкова много ВОДОРАСЛИ :lol:  :lol:  :lol:  :D  :D  :D

Boby_

Цитат на: "anisbg"защо нямаш растениа  :?:  може би защото нямаш място за тях от толкова много ВОДОРАСЛИ :lol:  :lol:  :lol:  :D  :D  :D

Водораслите са добре дошли в моя аквариум - чудесен източник на допълнителна храна за рибките ми са. Но точно по тая причина се задържат в много малки количества.
Знаеш ли, от четене не боли. Поне не много.

anisbg

Ооо,кои го казва само :D  защо теб да не би да те боли докато се мъчиш да прочетеш нещо   :?: то си личи де :D  :lol:  :D  :lol:

Boby_

Цитат на: "anisbg"Ооо,кои го казва само :D  защо теб да не би да те боли докато се мъчиш да прочетеш нещо   :?: то си личи де :D  :lol:  :D  :lol:

Точно там е работата - боли, когато се мъчиш да четеш, както правиш ти. Приятно е, когато не се мъчиш, а го правиш с удоволствие, както правя аз.

bubanka

Цитат на: "anisbg"Ооо,кои го казва само :D  защо теб да не би да те боли докато се мъчиш да прочетеш нещо   :?: то си личи де :D  :lol:  :D  :lol:
1. Знаеш ли, че Боби е един от хората, който са най-наясно с нещата?
2. Повярвай му - щом ти казва, че имаш водорасли - така е!!! Във всяка вода има, еле па в този в аквариума :D Дори и да си сложиш рибите в преварена вода, те с люспичките си ще ти донесат спори или нещо си подобно на водорасли!!!
3. Мисля, че не е редно да им се връзваш, защото ти просто си просиш бъзиците, но за едно са адски прави -прочети някоя и друга книга, дори и да не помага, поне не вреди :D
поздрави!

artmika

само се чудя - нали имаше админ тука?
Щото няма смисъл да се задръства форума с какъвто и да било спам!
(не знам как другояче да го назова това чудо анисбг или каквото и да е там)
:evil:

Similar topics (1)

14294

Публикации: 3
Прегледи: 4732