• Welcome to Българска Аквариумна Енциклопедия. Please login or sign up.
 
20.04.2024 01:41

Промяна новините на форума:

Ако имате проблем в аквариума, преди да пуснете нова тема, попълнете въпросника тук.


  • Killiman Ltd
  • Професионална поддръжка на аквариуми

Живи или и&#

Започната от Magian, 14.05.2004 16:52

« назад - напред »

0 Потребители и 4 Гости преглежда(т) тази тема.

Longanlon

нещо спря да ми се осмисля тая тема. спирам да пиша в нея.
https://aquariumbg.com/forum/proxy.php?request=http%3A%2F%2Ffeeds.feedburner.com%2FLonganlon.2.gif&hash=89a29c11af8a650ec7ddb49df6bd62ce3a6f8f5b

harry

Цитат на: "anisbg"рибите ми не ми умряха от растениата ама аиде   :x  умряха защото си купих нов аквариум и баща ми го изми с шампоан :cry:   :lol:   :lol:   :lol:
Е тогава защо я пусна тая тема във форума....малеее хора аре стига, че ще я откажем да влиза повече... :roll:

artmika

anisbg, ти наистина си способна да дадеш хляб на цяла гилдия, но сега дискретно ще премълча коя е въпросната гилдия  8)

anisbg

Цитат на: "harry"
Цитат на: "anisbg"рибите ми не ми умряха от растениата ама аиде   :x  умряха защото си купих нов аквариум и баща ми го изми с шампоан :cry:   :lol:   :lol:   :lol:
Е тогава защо я пусна тая тема във форума....малеее хора аре стига, че ще я откажем да влиза повече... :roll:




пуснах темата защото,съм гледала риби 5 години и съм мила стариа си аквариум с какви ли не препарати ,но никога не са ми умирали така масово рибите  дори преди не съм им слагала и помпа  :wink:   а сега  им накупувах какви ли не неща и те умират ,за това  вече мисля че баща ми не е изплакнал аквариума хубаво  . всеки ми казва различни причини от които може да са умрели  и вече незнам какво да си мисля     :cry:
ЕТО ЗА ТОВА ПУСНАХ ТЕМАТА   :!:  :!:  :!:  :cry:  :cry:  :cry:

bubanka

да беше почнала с края :D

artmika

баси - 6 страници текст, за да открием топлата вода  :roll:

anisbg

вие как мислите че от 6страница разбрах със сигурност от кво са умрели   :x  :(

anisbg

то само 4 страници са в безмислени разговори 8)

artmika

ми кажи ми как да разбереш, като не искаш да проумееш, че "водорасли" не е същото като "растения" ?!?!

anisbg

ох боже ,добре аз разбрах каква е разликата ,но разбрах че не е и от растениата :!:

artmika

нито от водораслите ?  :P

anisbg

Цитат на: "artmika"нито от водораслите ?  :P



добре де водорасли съм нямала  няма и да имам :lol:

etg

Бе най-вероятно имаш и водорасли , но те са си съвсем истински :lol:
Колкото до верния отговор го дадох още на 1-ва стр. в "рибки" (Благодаря,благодаря...) :roll:  :lol:

niky

Цитатдобре де водорасли съм нямала  няма и да имам :lol:

:lol:  :lol:  :lol:
Не се излагай така, без изобщо да си наясно.
Самочувствието е прекрасно нещо, но ....

Нямаш водорасли, нямаш риби, а какво имаш тогава  :D
Аааа,  истинска пластмаса :wink:

anisbg

нямам водорасли ,а изкуствени растениа :twisted:   също така ВЕЧЕ КАЗАХ че имам 3 риби -гупа ,хелер и скалариа, ОТВАРЯИТЕ СИ ОЧИТЕ ДЕ :shock:  :!:  :!:  :!: няма да пиша едно и също по 100 пъти :evil:

Similar topics (1)

14294

Публикации: 3
Прегледи: 4703