• Welcome to Българска Аквариумна Енциклопедия. Please login or sign up.
 
28.04.2024 19:55

Промяна новините на форума:

Ако все още не сте се запознали с правилата на форума, моля, направете го!


  • Killiman Ltd
  • Професионална поддръжка на аквариуми

Новият шкаф

Започната от Sandro, 28.03.2012 22:50

« назад - напред »

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Sandro

28.03.2012 22:50 Last Edit: 05.04.2012 17:29 by NO CARRIER
Ето как изглежда новият ми шкаф направен по поръчка от масивно дърво. Може да издържи 1 тон , което ме устройва за направата на новият аквариум.





Липсва му само един по голям аквариум който е във проект.
Когато се осъществи ще кача снимки.

Асен Евгениев

Цитат на: Sandro - 28.03.2012 22:50
от масивно дърво
Верно ще издържи един тон. Ама сигурно струва....  Което е без значение, кеф цена няма. :-)
От всички удоволствия акваристиката е на второ място.
След определена възраст - на първо!

Antuni

Така е скъпичак ще да е но дървото си е дърво!!  *THUMBS UP*
0899808552

Sandro

Уникален е , аз много му се радвам. Цената не е кой знае колко голяма. Горе долу като на готов фабричен шкаф , само че това е къде къде по добре и по здраво . Няма по добро от естественото дърво .
: 28.03.2012г 23:11ч
Цената на шкафа е 350лв. Което е много добре сравнение със тези в магазините.
И е доста голям размерите са му 143д 76в 56ш. Ако някои има желание да се сдобие със такъв. Бих му дал контакти да се свърже със човека и да се разберат размери и цена.

salamander

Струвамисе невъзможно, този шкаф да струва 350лв, защото се занимавам с производство на мебели, и както и да го сметнеш трябва този който го прави, даже да е на загуба. Може да е от фурнирован емдиеф само крата да са от масив, но пак матерялите ще излязат...... *dontknow*

Sandro

Както и да ти се струва , това е цената. Шкафа е изцяло от естествено дърво. Даже съм виждал материала преди да стане шкаф. Човекът прави вили хижи и така нататък цял живот по софия боровец  и околия. Така че , предполагам може да си намери материал на добри цени , за да докара тази. :)
Аз пак ще се повторя. Мога да дам координатите му ако някои изяви желание. Може да направи всичко от дърво. Аз имам една вила и във механата ми е сътворил уникална маса. От още по масивно дърво.

Peza

 *THUMBS UP* Когато говорим за мебели лично за мен няма нищо по-добро от масив. Дървото си е дърво. Но и цената на мебелите от масив е такава, че да те откаже, да не говорим, ако човек се спре и на по-"екзотично" дърво. От какво дърво е?
Кеф цена няма! ... луд умора също ...!

Sandro

Цитат на: Peza - 30.03.2012 08:26
*THUMBS UP* Когато говорим за мебели лично за мен няма нищо по-добро от масив. Дървото си е дърво. Но и цената на мебелите от масив е такава, че да те откаже, да не говорим, ако човек се спре и на по-"екзотично" дърво. От какво дърво е?

Е тука вече ме хвана във крачка :). Нямам представа от какво е . Трябва да попитам и ще кажа :).

grigor nakov

от каквото ще да е дървото, важното е че е хубав шкафа и сега ако сложиш един 300-400 литров аквариум с дискуси върху него ще стане жестоко :-D ;-)

Sandro

Цитат на: 6ebeka - 30.03.2012 09:32
от каквото ще да е дървото, важното е че е хубав шкафа и сега ако сложиш един 300-400 литров аквариум с дискуси върху него ще стане жестоко :-D ;-)
Мисля , че ми четеш мислите :D. Точно това смятам да направя :).

Асен Евгениев

Шкафът си плаче за товарене, поне 500 л. :-)
От всички удоволствия акваристиката е на второ място.
След определена възраст - на първо!

Sandro

Размера няма да стигне за 500 л. После като се прибера ще го измеря точно колко да е аквариума и ще пиша.

grigor nakov

като го гледам не по малко е от 120-130см.Перфектен за дискуси с пасажни риби

Асен Евгениев

Цитат на: Sandro - 30.03.2012 10:16
После като се прибера ще го измеря точно колко да е аквариума и ще пиша.
Размера на шкафа си го дал, върху него може да стъпи аквариум 140/55/60.
От какво дърво е шкафа?
От всички удоволствия акваристиката е на второ място.
След определена възраст - на първо!

Sandro

Малко по малък ще е . Искам да имам малко разстояние с цел да не се чукне. А и от единия край е завит и трябва да се съобразя със него , иначе единият ръб ще е във въздуха. После като се прибера ще измеря точният размер.

Similar topics (5)

39133

Публикации: 18
Прегледи: 8319

24623

Започната от BatV


Публикации: 27
Прегледи: 9197

21595

Публикации: 6
Прегледи: 4378

11742

Публикации: 31
Прегледи: 11990

60063

Публикации: 3
Прегледи: 1619