• Welcome to Българска Аквариумна Енциклопедия. Please login or sign up.
 
14.05.2024 23:17

Промяна новините на форума:

Ако все още не сте се запознали с правилата на форума, моля, направете го!


  • Професионална поддръжка на аквариуми
  • Killiman Ltd

СБИРКА: Варвара 29-30 .05. 2010г.

Започната от bigbeer, 26.02.2010 17:32

« назад - напред »

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Асен Евгениев

Цитат на: Black Adder - 05.03.2011 00:35
национална сбирка.
В края на май съм там за една седмица, може да спретнем нещо регионално, не национално. :-)
Дано Търновската сбирка не стане като зимната. icon_axe
*DRINK*
От всички удоволствия акваристиката е на второ място.
След определена възраст - на първо!

laic

Цитат на: akapulko - 04.03.2011 14:30
Вече е март, време е да избираме дата. Към края на май, че да поплажуваме. *DRINK*
Като уточниш датите пусни  ЛС. Ще те УВАЖИМ. Не вялвам Black Adder да се "опъне". И Stefans сигурно ще дойде, а и Асю. Ще убидим и Коко, надявам се и Болта, а и др. пазарджиклии. Така, че слагаме "униформите" и .......  *DRINK*

Асен Евгениев

Цитат на: laic - 05.03.2011 21:56
Като уточниш датите пусни  ЛС. Ще те УВАЖИМ. Не вялвам Black Adder да се "опъне". И Stefans сигурно ще дойде, а и Асю. Ще убидим и Коко, надявам се и Болта, а и др. пазарджиклии. Така, че слагаме "униформите" и .......  *DRINK*
Ето това е мъжка приказка, а не мънкане под мустак и оправдания. *THUMBS UP*
*DRINK*
От всички удоволствия акваристиката е на второ място.
След определена възраст - на първо!

ceco

Асене, за всеки случай се обади и на мен, като затръгваш.

Асен Евгениев

Цитат на: ceco - 05.03.2011 22:40
Асене, за всеки случай се обади и на мен, като затръгваш.
Много ясно, аз ще бъда с домочадието. *DRINK* А ти щеше да ми се обаждаш за Боровец. :karamse:
От всички удоволствия акваристиката е на второ място.
След определена възраст - на първо!

Denis The Hotstepper

Стига бе хора, защо все точно по това време на годината я правите тая сбирка. точно тогава са хубавите оферти за лято в гърция :( даже тема съм пуснал за това.
а ми се иска да се събираме и с вас :(
https://aquariumbg.com/forum/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fi185.photobucket.com%2Falbums%2Fx190%2Fmataxata%2F1-4.jpg%3Ft%3D1268384406&hash=0618ef6c1fddc20c43d674df9e8648210e9e6deb

Асен Евгениев

Цитат на: Denis The Hotstepper - 06.03.2011 11:42
Стига бе хора, защо все точно по това време на годината я правите тая сбирка. точно тогава са хубавите оферти за лято в гърция
Имаше насрочена сбирка през зимата, но се записахме само 5-6 човека, болшинството се ослуша /включително и ти /
и тя пропадна. :karamse:
От всички удоволствия акваристиката е на второ място.
След определена възраст - на първо!

nikolaytoshev

Ако не съм зает тогава и аз ще се присъединя. Айде, че ги чакам тези сбирки от колко време. Ама само на думи сме много хора и има не знам колко отворени теми за сбирки и още няма нищо конкретно налице. Ама докато чакам  *DRINK* на всички желаещи.

Black Adder

Пак да кажа, доколкото си спомням, заради Балканския конкурс,  сбирката трябваше да е в началото на Юни във Велико Търново, организирана от 77
Поради тази причина (а и поради злобни подмятания от страна на 1 русенец и 1 варненец, дето никога не са идвали) нямах намерение да повдигам темата за Варвара тая година.
То като си спомня ланшните кандърми и уващания, още ми настръхва гривата, но в името на доброто напиване бих могъл да поема организацията, ако отпада тази за Търново.
Двете ще дойдат много на и без това неорганизираната ни форумна група.

MeTogu

Вярно е че не съм ходил на Варвара (щото е на майната си от Русе) но и аз не съм ви виждал по нашия край нито по Варна.Разликата в километрите зарди едното напиване е твърде голяма на фона на кризата.Имам си достатъчно ангажименти за да се занимавам със сбирка на гругия край на България.И ако нямаш нищо против моите подмятания не са били никога злобни за разлика от твоите.
Дай на глупака малко власт и му гледай сеира!

Асен Евгениев

Цитат на: Black Adder - 06.03.2011 16:13
Пак да кажа, доколкото си спомням, заради Балканския конкурс,  сбирката трябваше да е в началото на Юни във Велико Търново,
Пак да кажа и аз, във Варвара може да е регионална, а във Велико Търново национална. Не оставайте с
грешното впечатление, че искам да прецакам Търновската сбирка. Тя е принципно одобрена, има си
и организатор, за което адмирации. И вече съм се записал за нея. *DRINK*
От всички удоволствия акваристиката е на второ място.
След определена възраст - на първо!

nikolaytoshev

"Колкото повече, толкова повече..." - цитат на Мечо Пух  :-D

borislav

За да не стане разнобой, в тази кризисна ситуация, добре е между двете сбирки да има поне месец.
Снимки на аквариумите :                                                          
https://picasaweb.google.com/100568025807081987532/qzfXwC?authuser=0&feat=directlink

Асен Евгениев

Няма две сбирки, на Варвара ще е приятна Пазарджишка вечеринка, а ако някой от по-далеко има
желание, да заповяда - ще почерпя. *DRINK*
От всички удоволствия акваристиката е на второ място.
След определена възраст - на първо!

Black Adder

Цитат на: MeTogu - 06.03.2011 16:20
Вярно е че не съм ходил на Варвара (щото е на майната си от Русе) но и аз не съм ви виждал по нашия край нито по Варна.
Бате, да беше организирал бе, щехме да додем, ама залепи гъза до дувара и се направи на обидена мома. Сега що дрънчиш без да те натискат? Шише ракия  залагам, че и в Търново няма да дойдеш, щото баш тогава ще ти ражда морския таралеж.

Цитат на: akapulko - 07.03.2011 00:22
Няма две сбирки, на Варвара ще е приятна Пазарджишка вечеринка, а ако някой от по-далеко има
желание, да заповяда - ще почерпя. *DRINK*
Живи и здрави, като наближи времето ще се уговорим. Вие с Цецо поне сте стабилни  *DRINK*