• Welcome to Българска Аквариумна Енциклопедия. Please login or sign up.
 
24.05.2024 18:04

Промяна новините на форума:

Ако имате проблем в аквариума, преди да пуснете нова тема, попълнете въпросника тук.


  • Професионална поддръжка на аквариуми
  • Killiman Ltd

СБИРКА: Варвара 29-30 .05. 2010г.

Започната от bigbeer, 26.02.2010 17:32

« назад - напред »

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

laic

Цитат на: MeTogu - 06.03.2011 16:20
Вярно е че не съм ходил на Варвара (щото е на майната си от Русе) но и аз не съм ви виждал по нашия край нито по Варна.Разликата в километрите зарди едното напиване е твърде голяма на фона на кризата.Имам си достатъчно ангажименти за да се занимавам със сбирка на гругия край на България.И ако нямаш нищо против моите подмятания не са били никога злобни за разлика от твоите.
Гузен негонен бяга. Роден съм в Бяла(русенската), но по мои сметки Пазарджик е в центъра на България, а Русе - на един мост разстояние от Румъния.

Цитат на: borislav - 07.03.2011 00:18
За да не стане разнобой, в тази кризисна ситуация, добре е между двете сбирки да има поне месец.
Няма разнобой!!! Най вероятно ще бъда и във Велико Търново (така се изписва името на града на 77 защото има и друго Търново).Не съм се записъл, но мисля, че не е и необходимо да се записвам или бъркам? Да не би местата да са ограничени?

Цитат на: akapulko - 07.03.2011 00:22
Няма две сбирки, на Варвара ще е приятна Пазарджишка вечеринка, а ако някой от по-далеко има
желание, да заповяда - ще почерпя. *DRINK*
Акапулко е прав - просто една сбирка на съмишленици на територията на Пазарджишка област. Човека поства, че има път насам, аз му отговорих, да пише ЛС като уточни датата, след което някои заподозряха завера - Пазарджик срещу В.Търново - пълни глупости.

Асен Евгениев

Цитат на: laic - 08.03.2011 00:28
  Русе - на един мост разстояние от Румъния.


И на една рЕка разстояние от сърцето на Европа. :-P
*DRINK*
От всички удоволствия акваристиката е на второ място.
След определена възраст - на първо!

laic

Цитат на: akapulko - 08.03.2011 00:39
И на една рЕка разстояние от сърцето на Европа. :-P
*DRINK*
Както вече казах - това е моят роден край. Русе е известен и като "малката Виена", но това не го прави географски център на България. Коментарът ми беше по повод на изказването, че Варвара е на другия край на България, а всъщност тя е в центъра.

MeTogu

Цитат на: Black Adder - 07.03.2011 22:36
Бате, да беше организирал бе, щехме да додем, ама залепи гъза до дувара и се направи на обидена мома. Сега що дрънчиш без да те натискат? Шише ракия  залагам, че и в Търново няма да дойдеш, щото баш тогава ще ти ражда морския таралеж.
Живи и здрави, като наближи времето ще се уговорим. Вие с Цецо поне сте стабилни  *DRINK*

Аз като исках да организирам някой да изяви желание.И бъди сигурен че ако ти си там няма да присъствам.Никак няма да ми е приятно да седя на една маса с дразнител като теб.
Цитат на: laic - 08.03.2011 00:28
Гузен негонен бяга. Роден съм в Бяла(русенската), но по мои сметки Пазарджик е в центъра на България, а Русе - на един мост разстояние от Румъния.

Няма разнобой!!! Най вероятно ще бъда и във Велико Търново (така се изписва името на града на 77 защото има и друго Търново).Не съм се записъл, но мисля, че не е и необходимо да се записвам или бъркам? Да не би местата да са ограничени?
Акапулко е прав - просто една сбирка на съмишленици на територията на Пазарджишка област. Човека поства, че има път насам, аз му отговорих, да пише ЛС като уточни датата, след което някои заподозряха завера - Пазарджик срещу В.Търново - пълни глупости.


Ти пък що си помисли че няма да му отговоря.Той човечеца не може да разбере какво му говоря от доста време,ама ти защо се обаждаш не ми е ясно.И как го видяхте Пазарджик в жентъра на българия като е на 100 км от София и на 350 от Русе.За мен си е на другия край и няма да дойда за 2 бири повярвай ми.Особенно ако има драки като вас.
Дай на глупака малко власт и му гледай сеира!

laic

Извинявай Методи ако съм те обидил, не исках да прозвучи така. *privet*

Цитат на: MeTogu - 08.03.2011 06:59
За мен си е на другия край и няма да дойда за 2 бири повярвай ми.

О.К. не идвай до Пазарджик, но аз идвайки в Русе ще потърся съфорумци. Ако се отзовеш на поканата ми за "по бира" - добре, ако не - живи и здрави.

NO CARRIER

https://aquariumbg.com/forum/proxy.php?request=http%3A%2F%2Ftsvetkov.be%2Fupld%2Ffiles%2F1%2Fsign.jpg&hash=1bbdd94fc32cecdafae4a45f7c2393708fb9e9a5
Дневникът на Николай Цветков
Не ме е яд, че ме лъжат. Яд ме е когато мислят, че им вярвам.

Black Adder

Цитат на: MeTogu - 08.03.2011 06:59
Ти пък що си помисли че няма да му отговоря.Той човечеца не може да разбере какво му говоря
Много добре те знаят и те разбират всички у форума Методи. Плампало и въздух под налягане си, ама ти отива. (То и за това яде БАН-ове здраво)
И както ти казах - организирай сбирка в Русе, да ти е по-близо и да се не охарчиш, аз лично ще докарам 5 човека от Пазарджик.
Па нали съм и обещал - като дойдеш във Велико Търново, ще ти викна бутилка ракия.

NO CARRIER

Отключвам темата. Коментари на кой му е по-голяма пишката няма да се толерират и ще бъдат изтривани без обяснение. При последвал рецидив, виновникът ще получи наказание.

Аз казах.
https://aquariumbg.com/forum/proxy.php?request=http%3A%2F%2Ftsvetkov.be%2Fupld%2Ffiles%2F1%2Fsign.jpg&hash=1bbdd94fc32cecdafae4a45f7c2393708fb9e9a5
Дневникът на Николай Цветков
Не ме е яд, че ме лъжат. Яд ме е когато мислят, че им вярвам.

bigbeer

A Варвара 2011 ше има ли? Че на 29 май съм на концерт на "Роксет"!  *YAHOO*

Black Adder

Национална сбирка Варвара май няма да има, нали ще има Търново 2011.
Но от друга страна, когато Акапулко си нагласи графика за почивка там, има идея Пазарджишката група "Черната брада" /или поне по-голямата й част/ да отиде да го види + 4-5 човека от Пловдив./по предварителни данни/

Асен Евгениев

Цитат на: bigbeer - 07.04.2011 20:33
A Варвара 2011 ше има ли?
Регионална сбирка, евентуално. :-)
От всички удоволствия акваристиката е на второ място.
След определена възраст - на първо!

Асен Евгениев

То се е видяло, че сбирката във В. Търново пропада, ами да вземем да оползотворим
насрочената дата като се поплацикаме /а вечерта съответно понаакама/ на Варвара. *DRINK*
От всички удоволствия акваристиката е на второ място.
След определена възраст - на първо!

bigbeer

Ехо-у, банда-аа! Нещо сте се занемарили откъм сБирки, май?  *DRINK*

NO CARRIER

И тая ще стане. Все полека. :)
https://aquariumbg.com/forum/proxy.php?request=http%3A%2F%2Ftsvetkov.be%2Fupld%2Ffiles%2F1%2Fsign.jpg&hash=1bbdd94fc32cecdafae4a45f7c2393708fb9e9a5
Дневникът на Николай Цветков
Не ме е яд, че ме лъжат. Яд ме е когато мислят, че им вярвам.

bigbeer

 *DRINK* Ще стискам палци за догодина!  *YAHOO*