• Welcome to Българска Аквариумна Енциклопедия. Please login or sign up.
 
26.04.2024 15:43

Промяна новините на форума:

Ако все още не сте се запознали с правилата на форума, моля, направете го!


  • Професионална поддръжка на аквариуми
  • Killiman Ltd

Проблем с JAGER 300w

Започната от rakim, 12.03.2014 20:53

« назад - напред »

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

rakim

Верно са на 3-4 години, но единия отказва да се изкюлчва.Когато въртя синия пръстен той просто превърта,пробвах да го отворя да видя дали мога да направя нещо но и отваряне няма  :-(
540л Южна Америка

Caxapa

И отваряне имат. Едно копче отгоре се издърпва леко и после вече се сваля капака. Колега беше описал метода и как нагласилградусите.

bustama


borracho

12.03.2014 22:39 #3 Last Edit: 13.03.2014 16:17 by borracho
не искам да съм лошата реклама, но при мен същия проблем със същия нагревател се получи в началото на отоплителния сезон. добре че беше в гаранция, но като цяло съм разочарован, толкова скъп нагревател да се прецака, имам китайски нагреватели които 5 години и повече си работят като нови.
Най-не се хареса на продавача, гаранцията изтичаше точно след 1 седмица, смени си горкия боята на няколко пъти, въртя я тая гаранция, гледа печати това онова ама си беше всичко в ред и си ми върна париците.  :-P
бъди сеяч, а не разбирач!

rakim

bustama ще прегледам темата,мерси.Ами явно качеството им пада,няколко човека вече ми казват ако купувам нов да е на сера,били доста по надеждни.
540л Южна Америка

bustama

Сега топля със СЕРА, но не съм доволен - не, че не си върши работата. На самата скала с градусите... как по-точно да се изкажа - цвета на хартия ли е или нещо си, стои на места като не оцветено или разлято, абе с една дума мундарска работа. :-D
Друго което не ми харесва - самите реотани стоят ми лекинко зеленясали, стъклото в горната си част ще каже човек, че има лек дим вътре. От трън, че на глог - щото е по-дълбок. Иначе р-ра е много сполучлив за ниски аквариуми, затова съм със СЕРА. Ягера не съм го чул за времето когато е работил в аквариума - кога включва, кога изключва, само чрез индикацията разбирах кога работи. СЕРА... щрака, трака и това е. :-)

Similar topics (5)

59379

Публикации: 7
Прегледи: 5066

42939

Започната от vertigo_26


Публикации: 13
Прегледи: 4636

27365

Публикации: 4
Прегледи: 3950

21641

Публикации: 2
Прегледи: 2339

56724

Публикации: 0
Прегледи: 1804