• Welcome to Българска Аквариумна Енциклопедия. Please login or sign up.
 
26.06.2026 23:44

Промяна новините на форума:

Ако все още не сте се запознали с правилата на форума, моля, направете го!


  • Професионална поддръжка на аквариуми

Охлаждане на аквариум

Започната от bengan, 29.03.2007 12:47

« назад - напред »

0 Потребители и 2 Гости преглежда(т) тази тема.

sig84

пичове най-добрия вариянт е да се сложи климатик за тази цел  може да е ефтин китайски който е малко по шумен или Аква Медик от дискус бг ги има и двата варианта  *THUMBS UP*

Нагласяш си желаната температура и забравяш за всичко !!!

stilista

Цитат на: sig84 - 16.07.2010 02:51
пичове най-добрия вариянт е да се сложи климатик за тази цел  може да е ефтин китайски който е малко по шумен или Аква Медик от дискус бг ги има и двата варианта  *THUMBS UP*

Нагласяш си желаната температура и забравяш за всичко !!!
Гениален си,как ли ти хрумна  :-D
Още по добре е климатик в стаята ,че и на теб да ти е хладно :-D :-D
С дума можеш да нараниш. С речник – да убиеш.

Similar topics (5)

6072

Публикации: 12
Прегледи: 7231

31774

Започната от skorpi_zoo


Публикации: 0
Прегледи: 2807

57464

Публикации: 5
Прегледи: 6180

15553

Публикации: 27
Прегледи: 12901

56292

Започната от p.petrov


Публикации: 2
Прегледи: 3456