• Welcome to Българска Аквариумна Енциклопедия. Please login or sign up.
 
07.06.2024 05:04

Промяна новините на форума:

Ако все още не сте се запознали с правилата на форума, моля, направете го!


  • Killiman Ltd
  • Професионална поддръжка на аквариуми

Моля ви подарете ми немска овчарка

Започната от qvo, 18.08.2011 13:34

« назад - напред »

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

qvo

моля ви понеже не разполагам с големи средства ! моля ви

ico

Много трудно се ползват тия търсачки ей... подарявам куче
Кръщаваш го, а то във водата пикае...

qvo

Цитат на: ico - 18.08.2011 13:40
Много трудно се ползват тия търсачки ей... подарявам куче
просто не са сериозни  ;)

valnata


Виж в този форум има много кучета и котки, които чакат..Все захвърлени или се подаряват. http://forum.dog.bg/forum/55-%d0%b1%d0%b5%d0%b7-%d0%b4%d0%be%d0%bc/

Ето една обява--Здравей те , подаряваме породист женски шарпей на име Аврора. Аврора е на три години ,ваксинирана.Храни се със всичко,не е претенциозна. Търси ме и добри и мили хора да се грижат за нея.

--
Телефон за контакт: 0894888952


АМАЗОН

qvo,на колко години си,имаш ли условия да гледаш кучето,като нямаш средства да го купиш
,значи съвсем няма да имаш за да го потдържаш.Не се обиждай но дори да ти подари някой
кученце за да бъде добре животното трябват ваксини,добра храна,витамини,каишки,намордници
и още доста такива дребни неща които струват пари.Аз гледам куче от породата която искаш и
си иска своето.

peter_m

Колегата е прав. В общия случай да си купиш нещо е по-евтино от колкото да го поддържаш добре (да се грижиш за него) след това. Ако не може да си купиш поради липса на пари, значи няма да можеш и да се грижиш както трябва след това.

bellissima

Най-малкият разход по едно куче е закупуването му. НОК е едра порода куче, иска качествена храна особено през периода на растежа, отделно и добавки, калции, да не говорим за другите разходи. Помисли си дали можеш да си позволиш този разход, след като не можеш да отделиш сума, с която да си го купиш.

mejdupraznika

И нека да не забравим че купуването на такова куче задължително от легитимен развъдник! Не трябва да се подстрекават борсите за кучета  :karamse:

Здравков

Ей почвам наистина да се дразня от доста хора тук, единия искал да му подарят рибки, друг пък искал растения!? едно коренче валиснерия струва 0.20 стотинки една гупа 1 левче ако до такава степен на някой не му достигат средства по-добре да не се захваща с хоби от подобно естество. Тоя пък искал куче, немска овчарка че и без пари! Ами приятелче хората ти казаха каква е подръжката на едно куче, аз мога да ти изредя още толкова неща.
П.С. Ако някой сметне че съм бил груб да ме извини.


АМАЗОН

ЦитатП.С. Ако някой сметне че съм бил груб да ме извини.
Иван Петров
Я си пийни една ракийка и се успокой.

Здравков

Цитат на: АМАЗОН - 20.08.2011 20:26
Иван Петров
Я си пийни една ракийка и се успокой.
Аз не пия, и съм спокоен!  ;-)

АМАЗОН

ЦитатЕй почвам наистина да се дразня от доста хора тук
Май не си.
Всеки може да си иска всичко,то си е негов проблем,ти защо чак толкова се връзваш.

valnata

Казах ти къде да търсиш. Имаше няколко НОК(мелезчета), които си търсеха дом. Дай шанс на някое такова куче, което е натирено от далавераджии. Куче с родословие също може да получиш подарък, но шанса ти намалява много. Според мен правиш добре, че не си тръгнал да купуваш мелезите, които се продават по борсите, зоомагазини и др. И без това тази порода достатъчно страда от такива развъждачи на кило.. Може да нямаш 2000-5000 лева за хубаво куче, но ако спасиш някоя добра душица смятам ще се справиш, а и не вярвам ти да не си си направил сметката. :-D освен това винаги може да получиш помощ за храна и др. разходи. Важното е кучето да има дом, а не да скита по улиците.  И ако си намериш не го развъждай!!!Успех!

Асен Евгениев

Сигурно мислиш и в апартамент да го отглеждаш. :-( Аз харесвам такива кучета, мога да си купя, но не го правя.
Защото не мога да създам на кучето оптимални условия и да ги поддържам години наред.
От всички удоволствия акваристиката е на второ място.
След определена възраст - на първо!

qvo

Цитат на: akapulko - 20.08.2011 23:42
Сигурно мислиш и в апартамент да го отглеждаш. :-( Аз харесвам такива кучета, мога да си купя, но не го правя.
Защото не мога да създам на кучето оптимални условия и да ги поддържам години наред.
живея в къща но вие   ме отказахте

Similar topics (5)

41968

Публикации: 6
Прегледи: 2924

21817

Публикации: 35
Прегледи: 11061

44895

Публикации: 3
Прегледи: 1905

39975

Публикации: 1
Прегледи: 1810