• Welcome to Българска Аквариумна Енциклопедия. Please login or sign up.
 
28.04.2024 09:08

Промяна новините на форума:

Ако имате проблем в аквариума, преди да пуснете нова тема, попълнете въпросника тук.


  • Killiman Ltd
  • Професионална поддръжка на аквариуми

Почивка на море в България

Започната от stanilabg, 10.05.2013 11:34

« назад - напред »

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

stanilabg

Колеги, глася се да ходя на море до БГ, и по специално в Приморско. За съжаление, офертите на тукашните тур оператори не ми харесват. Освен това, не ми се рискува на място да си търся. Знам, че може по интернет да си резервирам/харесам, но имам лош опит - къде стаите не са отговаряли на описанието/снимките, къде са нямали балкон и т.н.
Затова искам да ви помоля, някой ако има контакт на квартири (максимално ** хотел), по скоро в старата част на Приморско, за двама възрастни и едно 7 год. дете, и останал доволен, нека да го сподели. А ако има точен адрес, за да видя на картата къде се намира, още по добре. Пък и някоя снимчица няма да откажа. *THUMBS UP* Благодаря.

П.П. Разбира се, не сме кой знае колко претенциозни, ;-) но търсим стая с собствен санитарен възел.

Mirobg

Здравей. Само за приморско ли търсиш? Ние миналата година с фемилито бяхме в Ахтопол и си изкарахме страхотно на бунгала. Нови къщички ,нови спални с матраци/не русенски легла/,кабелна,Wi-Fi,хладилник,собствен санитарен възел... в двора парзалки ,люлки. Абе кеф. Малката се скъса да играе с другите деца до късно вечер. Както аз правех като малък...
Тази година пак сме там. С колата кеф ти Приморско,кеф ти Созопол...
Едно пиленце закъсняло да излети на юг есента. Станало студено и както летяло, тупнало на земята със заледени крилца. Добре обаче минала крава и се изакала отгоре му. От топлото кравешко ако пилето се стоплило, крилцата му се размразили и то весело подало глава над лайното и зачуруликало. Чуло го ед

Асен Евгениев

Цитат на: Mirobg - 10.05.2013 16:25
Здравей. Само за приморско ли търсиш? Ние миналата година с фемилито бяхме в Ахтопол и си изкарахме страхотно на бунгала. Нови къщички ,нови спални с матраци/не русенски легла/,кабелна,Wi-Fi,хладилник,собствен санитарен възел... в двора парзалки ,люлки. Абе кеф. Малката се скъса да играе с другите деца до късно вечер. Както аз правех като малък...
Тази година пак сме там. С колата кеф ти Приморско,кеф ти Созопол...
Как се казва комплекса?
От всички удоволствия акваристиката е на второ място.
След определена възраст - на първо!

cwetalin

Цитат на: Mirobg - 10.05.2013 16:25
Здравей. Само за приморско ли търсиш? Ние миналата година с фемилито бяхме в Ахтопол и си изкарахме страхотно на бунгала. Нови къщички ,нови спални с матраци/не русенски легла/,кабелна,Wi-Fi,хладилник,собствен санитарен възел... в двора парзалки ,люлки. Абе кеф. Малката се скъса да играе с другите деца до късно вечер. Както аз правех като малък...
Тази година пак сме там. С колата кеф ти Приморско,кеф ти Созопол...
Дай някакви координати,  ако може.
Аз дълги години ходя на Камчия на подобни бунгала... А и хора няма по плажа...

Mirobg

   Стога да не се счита за реклама.
http://ahtopol-bungala.dir.bg/_wm/diary/?df=46&dflid=3
На мен лично много ми допада защото ме връща в детските години когато тичахме на воля лято.
Едно пиленце закъсняло да излети на юг есента. Станало студено и както летяло, тупнало на земята със заледени крилца. Добре обаче минала крава и се изакала отгоре му. От топлото кравешко ако пилето се стоплило, крилцата му се размразили и то весело подало глава над лайното и зачуруликало. Чуло го ед

stanilabg

Цитат на: Mirobg - 10.05.2013 16:25
Здравей. Само за приморско ли търсиш?
За съжаление, да. Свикнати сме там, а жената е малко претинциозна, що се отнася до мястото. :-(
Благодаря все пак за инфото.

hunter

На Приморско е добре от там може човек да отиди на Ковач или на рибарника да хапне по някоя дъбова пъстърва и да се любува на есетровите риби. А отидете ли до Ахтопол не пропускайте да отидете и до Силистар.

Raven

Цитат на: Mirobg - 10.05.2013 16:25
Здравей. Само за приморско ли търсиш? Ние миналата година с фемилито бяхме в Ахтопол и си изкарахме страхотно на бунгала. Нови къщички ,нови спални с матраци/не русенски легла/,кабелна,Wi-Fi,хладилник,собствен санитарен възел... в двора парзалки ,люлки. Абе кеф. Малката се скъса да играе с другите деца до късно вечер. Както аз правех като малък...
Тази година пак сме там. С колата кеф ти Приморско,кеф ти Созопол...

Нищо чудно да ходим на една и съща станция, нашата се казва Вестони, повечето бунгала са осъвременени- подов ламинат, теракот, пвц дограма, климатици, съвременна баня, интернет, кабелна, готини уединени верандички, абе както си трябва, нищо общо с едновремешните мизерни бунгала......

Ходим в тази станция от няколко години, намира се на първа линия на средата на градския плаж, от нея почват стълбите за плажа дефакто. На Ахтопол по принцип ходя от дете, понеже обикновенно сме с кучета ходим само на бунгала и по рядко на квартири а на хотелчета не ни взимат, но бунгалцата са много готини и напълно съвременни.

Ако ходите на Ахтопол непременно вижте устието на Велека, на това място Господ е слязал да си прекара почивния ден, няма друго парче земя на което да релаксирам толкова а и хубав кефал се върти.

https://fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/529521_561328573892050_146868739_n.jpg

https://aquariumbg.com/contest/showthumb.php?picnum=48-3-8-140.1.JPG


Баннете всички! Администраторът ще познае Своите.

evgeni enduro

Цитат на: stanilabg - 11.05.2013 00:01
Свикнати сме там....

Много хора ми се чудят защо толкова драскам към това Приморско .....

Обиколил съм доста курорти, но още от дете съм из градчето /селцето/ и по ММЦ. Ходех и често за риба по блатата зад ММЦ, Дяволска, Ропотамо и т.н.
Всички спомени са ми свързани с това местенце ....
Та в този ред на мисли .... ходя често в Приморско, познавам доста местни. Даже 18-19.05. пак ще пътувам натам за една седмица. Мога да поразпитам около нас съседите, но това е в новия квартал и е доста далеч от плажа. Ние ходим с кола на перла - колата на сенчица в гората, ние се пържим на плажа  *DRINK*

Познавам и няколко човека в близост до северния плаж, които предоставят стаи /в къща/, разполагащи с тераска, хладилник, ТВ, санитарен възел, климатик /май не във всички стаи/. Цените бяха приемливи преди 2-3 години.

Всъщност, то толкова хотелчета се навъдиха, че на цената на квартирата предлагат същите условия, че даже и отгоре.
А+
LZ1 DRZ

"Българийо, за тебе те умряха....", а тези след тях дори с това се подиграха! В днешно време няма идеали, има миражи - ни един от ония 240 не важи!

stanilabg

Цитат на: evgeni enduro - 11.05.2013 19:11
Много хора ми се чудят защо толкова драскам към това Приморско .....

Всички спомени са ми свързани с това местенце ....
И аз така. Ходя там от 1,5 годишен, и почти не съм пропускал година. Нашите (а преди това баба ми и дядо ми) взимаха карти за станцията на Булгартабак, която сега е хотел "Пловдив".

Цитат на: evgeni enduro - 11.05.2013 19:11
Познавам и няколко човека в близост до северния плаж, които предоставят стаи /в къща/, разполагащи с тераска, хладилник, ТВ, санитарен възел, климатик /май не във всички стаи/. Цените бяха приемливи преди 2-3 години.
Няма да е лошо, ако имаш точен адрес и контакт (за предпочитане и-мейл, че много ще ми се насъберат разговорите по телефона) на твоите познати, да го споделиш. ;-)

sve_georgieva

Вижте на какво попаднах-http://www.hotel-poseidon.namore.info/                                                                           Наименование:   Почивка на море в Почивна база " Посейдон"-2013 г. 
Описание:   В пакета е включено: 6 нощувки, 6 пълни пансиона/ тип столово хранене/. Цената е валидна за Юни и Септември месец.
Юли и Август месец- пакетна цена 160 л. / 6 нощувки, 6 пълни пансиона/
Юли и Август месец- пакетна цена 190 лв./ 8 нощувки, 8 пълни пансиона/
Почивна база " Посейдон " в Приморско се намира на 100м. от плажната ивица. Хотелът разполага със 80 места– стаи с 2 и 3 легла. Всяка стая със собствен санитарен възел, хладилник и телевизор.Комплексът е разположен сред парк 7,5 декара тревни площи, беседки, алеи с цвята и лози. На разположение на гостите са: безплатен паркинг и карванка с открита тераса.

Регион:   Южно черноморие 
Вид обект:   Хотел 
Нощувка в лв.:   за 7 дни 98 лв. 
GSM:   0878103874 0878103870 0898789200 
Лице за контакт:   Васил Милчев 

evgeni enduro

Цитат на: stanilabg - 12.05.2013 10:09

Няма да е лошо, ако имаш точен адрес и контакт (за предпочитане и-мейл, че много ще ми се насъберат разговорите по телефона) на твоите познати, да го споделиш. ;-)

На 27 май ще имаш информацията, която съм успял да събера до тогава.
А+
LZ1 DRZ

"Българийо, за тебе те умряха....", а тези след тях дори с това се подиграха! В днешно време няма идеали, има миражи - ни един от ония 240 не важи!

stanilabg

Привет отново!
Въпроса може да прозвучи леко глуповат, ама да си попитам за всеки случай. Нужно ли е някакво пълномощно, затова че аз карам колата (в случая на мен, защото колата е написана на жената, по обясними причини)? Да кажем в случай, че жената не е с мен в момент, когато ме спрат полицаи.

trupai

По принцип е задължително водача на автомобила да има пълномощно от собственика на колата, но в България никога не ми се е случвало полицай да го изисква. Изискват го понякога на Сръбската, Македонската  и Турската граници. Винаги се изисква от застраховател при предявяване на претенция!
Този, който цял ден работи, няма време да печели пари - Джон Рокфелер

NO CARRIER

Ако си с чужд номер, нищо чудно да се направят на интересни и да искат.
https://aquariumbg.com/forum/proxy.php?request=http%3A%2F%2Ftsvetkov.be%2Fupld%2Ffiles%2F1%2Fsign.jpg&hash=1bbdd94fc32cecdafae4a45f7c2393708fb9e9a5
Дневникът на Николай Цветков
Не ме е яд, че ме лъжат. Яд ме е когато мислят, че им вярвам.

Similar topics (5)

51710

Публикации: 1
Прегледи: 2774

8111

Публикации: 15
Прегледи: 7252

42665

Публикации: 1
Прегледи: 1807

34003

Започната от tparvanov


Публикации: 13
Прегледи: 5769

1388

Публикации: 15
Прегледи: 8410