• Welcome to Българска Аквариумна Енциклопедия. Please login or sign up.
 
28.04.2024 11:36

Промяна новините на форума:

Ако имате проблем в аквариума, преди да пуснете нова тема, попълнете въпросника тук.


  • Killiman Ltd
  • Професионална поддръжка на аквариуми

България срещу....

Започната от Живко, 04.06.2005 18:49

« назад - напред »

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Живко

мъка,мъкаааа.
:dunno
Никой не се е родил научен.

N.Nobs

Цитат на: "Живко"мъка,мъкаааа.
:dunno
2:1 Има надежда.
Никога не се страхувай да правиш това, което не умееш. Помни, че Ноевият ковчег е направен от любители. Професионалистите са построили "Титаник".

AQUASAUR

Спрях да гледам вече тоя скапан мач...
Всичко е ясно... :wink:  Само си тровя нервите... :evil:


Р.С.   А пък и като гледам... май и тук има за кво да псувам... :evil:
След вчерашните двойки помислих,че някой комплексар си е изтървал "чувствата"... :twisted:
Но и след днешните...вече нямам думи... :!:  :?:  :evil:
Ники, ти поне не виждаш ли по-ясно ситуацията... :idea:  :?:

Живко

тук работата нещо заприлича на конспирация.
завист и злоба.
ей затова в тази държава сме параноици,защото си знаем кирливите ризи и не можем да ги съблечем.
и следващия конкурс,ако има,и той ще бъде освинен,по същите причини.
баси :evil: .
нещо трябва да се направи.
единственото което се сещам е  да има жури и то да оценява.
Никой не се е родил научен.

Boby_

Цитат на: "AQUASAUR"
Р.С.   А пък и като гледам... май и тук има за кво да псувам... :evil:
След вчерашните двойки помислих,че някой комплексар си е изтървал "чувствата"... :twisted:
Но и след днешните...вече нямам думи... :!:  :?:  :evil:
Ники, ти поне не виждаш ли по-ясно ситуацията... :idea:  :?:
Мисля, че Ники не вижда кой знае колко повече от останалите. Но дори и да вижда, какво може да направи, да "регулира" гласуването според разбиранията си за справедливост? Нееее, всяка намеса в тази посока ще направи нещата още по-зле и ще насочи част от недоволството към него, а той с нищо не го е заслужил.

П. П. Днес пропуснах да ти се представя на пазара - канех се по едно време, но после заобсъждахме една важна тема с компанията (а именно къде да пием по бира/минерална вода) и забравих.  :lol:

AQUASAUR

Цитат на: "Boby_"

П. П. Днес пропуснах да ти се представя на пазара - канех се по едно време, но после заобсъждахме една важна тема с компанията (а именно къде да пием по бира/минерална вода) и забравих.  :lol:


Ами аз почти всяка събота минавам през пазара...пък и магазина ми от 10 години е на все едно и също място... :lol:
Welcome!

Nemo

нищо ново под слънцето , пък и наще поне да имаха малко хъс за игра ... :evil:
Π ө ů ҹ υ њ σ ß

dido

Не ме ругайте много, ама оня ден си говорихме с един приятел и единодушно стигнахме до заключението, че ако нашите паднат, поне ще можем да гледаме на спокойствие световното в Германия. Е то така и стана де... :-)

Nemo

Друго си е като има тръпка  :roll:  :lol:
спомням си 94  ,малък съм бил но си спомням как вървяхме по улиците и викахме :) колите яко клаксони надуват .,знамена .. едно друго .....
Π ө ů ҹ υ њ σ ß

stanko

Добре че не се набутах 15$ да го гледам по сателита

Stas

Гледайте волейбола - там се по-добри. Понякога де.

penchod

Същите са-а-а, същите... :twisted:

Жоро

Поне на волейбол от последните четри мача взехме един.

77

е пък на футбол нямаме загуба навън :wink:
https://aquariumbg.com/forum/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fs29.postimg.org%2Faeehc6buv%2FDSC_1686_copy.jpg&hash=9bc922c588fba1c702ad9ed785674aa0520d3910

Жоро

През септември шведите ще ни нанесът първата(дано момчетата от националният отбор ме опровергаят)

Similar topics (5)

12189

Публикации: 3
Прегледи: 2345

7927

Публикации: 2
Прегледи: 2472

4325

Публикации: 0
Прегледи: 2381

38337

Публикации: 17
Прегледи: 11286