• Welcome to Българска Аквариумна Енциклопедия. Please login or sign up.
 
14.05.2024 15:47

Промяна новините на форума:

Ако все още не сте се запознали с правилата на форума, моля, направете го!


  • Killiman Ltd
  • Професионална поддръжка на аквариуми

Финансова помощ

Започната от sliven, 08.12.2009 23:40

« назад - напред »

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

sliven

Обръщам се към Софиянци-над 18 години!Жалко или не !Не можах да пусна нова тема,за това изрових тази.Моля да бъда извинен!!!  *CRAZY* На кратко, Нуждая се от средства(на заем)На доверие, тъй като не ме познавате и .....На 10.12.2009г.(четвъртък)около10ч.сунтринта,предстои операция на дъщеричката ми Елица Пеева(на кофти място,на кофти нещо)в многопрофилна болница"Свети Иван РИЛСКИ".Надявам се да престигнем на време и всичко да е наред,(ще пътуваме с линейка от Сливен)Който има възможност,МОЛЯ да ми помогне,който няма Здраве да е!Всъщност и аз самият не зная,кое, какво, колко.....???Простете ми за написанато,ако съм обидил някой,много съм объркан и отчаян!!!   :duvar:  :kreshtja:  :-[  :'(  :-| 
Едно е да искаш,Второ е да можеш,а пък,Трето и Четвърто е да го направиш-"Мъжки времена"от Николай Хайтов

NO CARRIER

Направо ще отделя твоята публикация в нова тема и ще я залепя отгоре. Ако имаш банкова сметка, пиши я и нея.
https://aquariumbg.com/forum/proxy.php?request=http%3A%2F%2Ftsvetkov.be%2Fupld%2Ffiles%2F1%2Fsign.jpg&hash=1bbdd94fc32cecdafae4a45f7c2393708fb9e9a5
Дневникът на Николай Цветков
Не ме е яд, че ме лъжат. Яд ме е когато мислят, че им вярвам.

jodeci

Боби, за съжаление не съм от София, но пък има време за банкова сметка... Ако нямаш - открий такава и я публикувай!
Дано всичко да бъде наред с дъщеричката!
Успех!!!
*THUMBS UP*
План За Вечерта:
1. Да си успокоя нервите.
2. Да поговоря със жената.
3. Да си успокоя нервите...

bigbeer

Пичове, няма време. 12-и е в събота. Някаква друга организация трябва да направим .

jodeci

Цитат на: bigbeer - 09.12.2009 00:17
Пичове, няма време. 12-и е в събота. Някаква друга организация рябва да направим .
Банкова сметка се прави за нула време, но ако имаш идея за друга организация - казвай...
Нека помогнем всички на детето!!!
План За Вечерта:
1. Да си успокоя нервите.
2. Да поговоря със жената.
3. Да си успокоя нервите...

Лора

 Ако има сметка за два дни са при него в най лошия случай.
Задължително да споменеш и коя е банката, ако се осъществи превод от клон на тази банка в другите градове, още на следващия ден преводите ще са при теб.
В началото на една връзка ти се струва, че всички мъже са смотани, само твоят - не! По късно разбираш, че всички мъже са смотани, но колкото твоя - никой!

jodeci

Цитат на: bigbeer - 09.12.2009 00:17
Пичове, няма време. 12-и е в събота. Някаква друга организация рябва да направим .
Наистина няма време! Става въпрос за утре - 10 Декември, а не за 12!
*THUMBS UP*
План За Вечерта:
1. Да си успокоя нервите.
2. Да поговоря със жената.
3. Да си успокоя нервите...

vasso

Може да прозвучи ужасно нетактично, за което се извинявам, но за каква сума горе-долу става дума? :-(

sliven

Нямам никаква представа,тъй като ни казаха , че ще се" разбираме" на място,най -вероятно с доцент Цеков-началник отделение на детската неврохирургия????
Едно е да искаш,Второ е да можеш,а пък,Трето и Четвърто е да го направиш-"Мъжки времена"от Николай Хайтов

denbosch

А не става ли със пощенски запис или с някакъв друг куриер за парични преводи?Някой не е ли запознат по-подробно как стои въпроса с тези преводи?Така ще е по-бързо и ще има възможност повече хора да се отзоват.

meshov

Най-добре е с банкова сметка, направи си някаква разплащателна, като питаш по коя сметка не ти вземат всеки месец пари за управлението и, и напиши номера и във форума.
Всеки да помогне с кой колкото може. Все пак един човешки живот е по-важен от една рибка.
In normal times, evil would be fought with good. But in times like these, well, it should be fought by another kind of evil.

gogosavov

Здравейте всички, предлагам да помогнем на Боби (не го познавам, но човека е в нужда). Остава малко време за реакция. Банковите преводи през epay се бавят 2 работни дни, но все пак не е толкова късно. Боби дай един IBAN и трите имена на титуляра на сметката. Сигурен съм, че съфорумците ще откликнат.
Поздрави и кураж.
Гого.

NO CARRIER

Някой има ли телефона на Боби? Пратете ми го, моля, на лично съобщение.
https://aquariumbg.com/forum/proxy.php?request=http%3A%2F%2Ftsvetkov.be%2Fupld%2Ffiles%2F1%2Fsign.jpg&hash=1bbdd94fc32cecdafae4a45f7c2393708fb9e9a5
Дневникът на Николай Цветков
Не ме е яд, че ме лъжат. Яд ме е когато мислят, че им вярвам.

ogogogo

Ако се открие сметка например в ОББ и всички желаещи да помогнат внасят от клон на ОББ
парите пристигат по сметката веднага.
Просто Боби да открие сметка в ОББ защото е с най-развита клонова мрежа и всички да внесат
от клон на ОББ в своя град.
А за най-бързо и адекватно решение аз смятам да се отиде на място.
И понеже живеещите в София сме много в този форум можем до довечера да се разберем и сутринта
да отидем до болницата и да му дадем кой колкото може на Боби.
И най-дългия път започва с една крачка!
http://i629.photobucket.com/albums/uu14/ogogogo_photo/1-11.jpg

Lucio

Ако се съберете бройте ме и мен.

Similar topics (5)

51220

Публикации: 10
Прегледи: 3543

24130

Публикации: 2
Прегледи: 4042

41968

Публикации: 6
Прегледи: 2911

19735

Публикации: 25
Прегледи: 14877

15522

Публикации: 4
Прегледи: 3403