• Welcome to Българска Аквариумна Енциклопедия. Please login or sign up.
 
28.06.2026 16:26

Промяна новините на форума:

Ако все още не сте се запознали с правилата на форума, моля, направете го!


  • Професионална поддръжка на аквариуми

Какво осветление е ползвано

Започната от dgrn, 10.04.2015 20:58

« назад - напред »

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

dgrn

Колеги ,някой има ли си на идея какво осветление е ползвано за този аквариум ?

С какви пури T8 36W мога да се доближа то това осветление .Благодаря.
"Видяла жабата,че подковават коня,та и тя вдигнала крак..."
http://cdn.fishki.net/upload/post/201508/12/1626758/gallery/Kbi2p8E.gif

Similar topics (5)

43540

Публикации: 6
Прегледи: 5524

29326

Публикации: 11
Прегледи: 10033

11683

Публикации: 27
Прегледи: 14431

14467

Публикации: 3
Прегледи: 3379

55514

Публикации: 3
Прегледи: 4193