• Welcome to Българска Аквариумна Енциклопедия. Please login or sign up.
 
22.06.2026 11:09

Промяна новините на форума:

Ако все още не сте се запознали с правилата на форума, моля, направете го!


  • Професионална поддръжка на аквариуми

Какво осветление е ползвано

Започната от dgrn, 10.04.2015 20:58

« назад - напред »

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

dgrn

Колеги ,някой има ли си на идея какво осветление е ползвано за този аквариум ?

С какви пури T8 36W мога да се доближа то това осветление .Благодаря.
"Видяла жабата,че подковават коня,та и тя вдигнала крак..."
http://cdn.fishki.net/upload/post/201508/12/1626758/gallery/Kbi2p8E.gif

Similar topics (5)

53830

Публикации: 0
Прегледи: 3189

40712

Публикации: 12
Прегледи: 8276

25352

Публикации: 17
Прегледи: 12768

6138

Публикации: 16
Прегледи: 13235

21461

Публикации: 32
Прегледи: 18531