• Welcome to Българска Аквариумна Енциклопедия. Please login or sign up.
 
27.04.2024 16:17

Промяна новините на форума:

Ако имате проблем в аквариума, преди да пуснете нова тема, попълнете въпросника тук.


  • Професионална поддръжка на аквариуми
  • Killiman Ltd

определяне пола на дискуси

Започната от iylian, 30.06.2012 01:48

« назад - напред »

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

JayCutler

Цитат на: 6ebeka - 04.07.2012 00:49
Голям разбирач се извади DISCUSBG затова никой не купува от твойте шампиони  :-D
Не знам, кой точно пише от ника DISCUSBG, но не мога да си затворя очите.
Такива глупости шебек ще те помоля да не говориш, специално пък за магазините Дискус.
Лично аз съм си купувал риби от там, които надминават и най-смелите ми очаквания.Ти виждал ли си базата с която разполагат?Виждал ли си от какви чифтове си вадят малките?Като и ти стигнеш тяхното ниво тогава ще коментираш.
Как не те е срам бе.Никой не си бил купувал...аз си купувам и ще продължавам да си купувам.

siso

 
Цитат на: Wetdream - 04.07.2012 17:00
6ebeka ти пък да не би от продаване на дискуси да си станал милионер е мишок я се осъзнай малко човека говори за някакъв способ ама ти от къде да го асимилираш като си само търговец... то от ей такива продавачи на дискуси като теб сме на такъв хал в България да няма хубави дискуси ами само батаци с лоша форма и недоразвити.... Само заяждания и упреци в тези теми язък за желанието на някой хора да направят и покажат нещо!!!!!
Замислете се малко зрели мъже сте!!!!  :duvar:

И в продаването на дискуси не го бива .
Бил съм свидетел в присъствието на Райко как набута една риба ( по мерките на 6ebeka може и 40 см да е ) в кеп за гупи .Потроши рибата с тоя кеп докато я хване и набута в плика .Това стана на пазара .Да не говорим че ако човек е отгледал някаква риба с мерак няма да му мине през акъла да я набута така и да направи такова нещо да не говорим че по това си личи колко е НЕГРАМОТЕН и куповача и ПРОДАВАЧА .Но пред зеленото ..........
Бил съм при Орлин когато е носил риби за дисекция и бяха пълни с какво ли не .Гледал съм и риби на микроскоп при колега купил риби от 6ebeka .Купуваш риПка с бонус наръчник по ИХТИОЛОГИЯ .
Ако всеки вадещ дискуси го прати да се поразходи на ЧИСТ въздух се чудя какво ще продава :)


grigor nakov

Цитат на: siso - 04.07.2012 19:30

И в продаването на дискуси не го бива .
Бил съм свидетел в присъствието на Райко как набута една риба ( по мерките на 6ebeka може и 40 см да е ) в кеп за гупи .Потроши рибата с тоя кеп докато я хване и набута в плика .Това стана на пазара .Да не говорим че ако човек е отгледал някаква риба с мерак няма да му мине през акъла да я набута така и да направи такова нещо да не говорим че по това си личи колко е НЕГРАМОТЕН и куповача и ПРОДАВАЧА .Но пред зеленото ..........
Бил съм при Орлин когато е носил риби за дисекция и бяха пълни с какво ли не .Гледал съм и риби на микроскоп при колега купил риби от 6ebeka .Купуваш риПка с бонус наръчник по ИХТИОЛОГИЯ .
Ако всеки вадещ дискуси го прати да се поразходи на ЧИСТ въздух се чудя какво ще продава :)


Мисля,че ме бъркаш с някои :-D Първо при Орлин не ходя,второ големи дискуси на пазара не нося и трето мисля че не си ме виждал никога камоли да се познаваме SISO,вие не разбрах те ли че си правя eбавки с вас нарочно ви дразня да ви видя отношението към хората.Аз от дискуси разбирам само като любител вие сте разбирачите *privet* *THUMBS UP*

NO CARRIER

Да, за съжаление ще се наложи и тая тема да заключа.
DISCUSBG, съжалявам, но и модераторите и админите сме хора и не получаваме душевен оргазъм от това да следим кой какви комплекси избива по форумите и да банваме народонаселението.
https://aquariumbg.com/forum/proxy.php?request=http%3A%2F%2Ftsvetkov.be%2Fupld%2Ffiles%2F1%2Fsign.jpg&hash=1bbdd94fc32cecdafae4a45f7c2393708fb9e9a5
Дневникът на Николай Цветков
Не ме е яд, че ме лъжат. Яд ме е когато мислят, че им вярвам.

Similar topics (5)

11562

Започната от pavelhd


Публикации: 0
Прегледи: 4175

49799

Започната от hahooto


Публикации: 4
Прегледи: 3078

39307

Публикации: 13
Прегледи: 6942

33068

Публикации: 20
Прегледи: 14610

30204

Публикации: 3
Прегледи: 6353