• Welcome to Българска Аквариумна Енциклопедия. Please login or sign up.
 
27.04.2024 11:35

Промяна новините на форума:

Ако имате проблем в аквариума, преди да пуснете нова тема, попълнете въпросника тук.


  • Killiman Ltd
  • Професионална поддръжка на аквариуми

определяне пола на дискуси

Започната от iylian, 30.06.2012 01:48

« назад - напред »

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

DJER

При дискусите също има много такива случаи(от личен опит го казвам), даже и тройки имах наскоро ;-), за пола, МОЛЯ ПЪРВО СЕ ОГРАМОТИ МАЛКИ ПРИЯТЕЛЮ И ТОГАВА ДРЪНКАЙ ТОЛКОВА!

Wetdream

Ей пич хвърли се през аспаруховския мост, когато ти почнеш да определяш пола на дискусите аз ще стана папа!!!!!!!!!
Изтрийте темата!Ненужна е !
https://aquariumbg.com/forum/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fwww.picvalley.net%2Fu%2F47%2F11733_956.JPG&hash=39826d0d7ecbb1fb61009315c975eef4b2f47e10

wwladoo

Цитат на: 6ebeka - 01.07.2012 20:02
Оле боже и ти си тръгнал да продаваш или да даваш акъл за дискуси това не са скаларии и други видове риби  *JOKINGLY* *STOP* :-|
*spam Слушай бе мойто момченце,аз когато съм гледал дискуси и съм вадил, а не само дискуси ти си ходил прав под масата---това че при мен не съм имал случай на ,,лесбийство,,--имитация на мъжки, при дискуси,не значи че не се случвало..Ти първо се научи да познаваш видовете дискуси да не наричаш Зм. кожа---- леопард, и да не пишеш глупости от  Ред мелон и Ред ент уаит--такова чисто рибе си извадил--извадил си дръжки, и още ред издънки да не ги изреждам--Или да ти пусна историята на ЛС,как си ме питал за някои работи и съм те ограмотявал,ама явно не си заслужавал.Мислиш си,че като си купи от форума конуси-чрез обявата ти скоро,и ги снимаш заедно с дискуси,хората ще се заблудят че вадиш---хахахаха,няма лошо пробвай се извади,но се учи и тогава пиши . Че стана за смях на целият форум--в опита си да се правиш на ,,компетентен,,аз ако бях на теб,щеше да се скрия някъде, а ти си нагъл и продължаваш да пишеш глупости.Не чустваш ли ,че нещо прекаляваш с опита за плюене а.. 8-)  Верно ,темата става ненужна...
човек се учи цял живот--АКВАВИКТОРИЯ-БГ--ПРОДАЖБА НА АКВАРИУМНИ РИБКИ,СКАРИДИ,ОХЛЮВИ,РАЦИ И РАСТЕНИЯ

АМАЗОН

Цитат на: wwladoo - 02.07.2012 12:45
*spam Слушай бе мойто момченце,аз когато съм гледал дискуси и съм вадил, а не само дискуси ти си ходил прав под масата---това че при мен не съм имал случай на ,,лесбийство,,--имитация на мъжки, при дискуси,не значи че не се случвало..Ти първо се научи да познаваш видовете дискуси да не наричаш Зм. кожа---- леопард, и да не пишеш глупости от  Ред мелон и Ред ент уаит--такова чисто рибе си извадил--извадил си дръжки, и още ред издънки да не ги изреждам--Или да ти пусна историята на ЛС,как си ме питал за някои работи и съм те ограмотявал,ама явно не си заслужавал.Мислиш си,че като си купи от форума конуси-чрез обявата ти скоро,и ги снимаш заедно с дискуси,хората ще се заблудят че вадиш---хахахаха,няма лошо пробвай се извади,но се учи и тогава пиши . Че стана за смях на целият форум--в опита си да се правиш на ,,компетентен,,аз ако бях на теб,щеше да се скрия някъде, а ти си нагъл и продължаваш да пишеш глупости.Не чустваш ли ,че нещо прекаляваш с опита за плюене а.. 8-)  Верно ,темата става ненужна...
Владо,този човек лъже и се излага постоянно,не му се връзвай.
Декември месец дойде при мен в магазина и си купи по 2лв дискусчета.
Бащата е кафяв а,майката пиджън.
Сега ги пуснал като негово производство.
Ето ги.
Цитат на: 6ebeka - 16.06.2012 18:22
ето и едни малки кафияви дискуси мое пройзводство,излюпени на 12.02.2012год.
https://aquariumbg.com/forum/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fi50.tinypic.com%2Fofcd3.jpg&hash=02aee0c4c940269d378fa88e34452fe09851e0d2
: 16.06.2012г 18:06ч
ето го и таткото ;-)
По-късно му продадох бащата и за 3-4 месеца го съсипа.
Не знам само откъде се е събрала в него толкова наглост и такова безочие.

grigor nakov

За един месец няма как да станат такива щом съм ги взел декември месец,тогава ги взех на 1см.и рибетата са съвсем други  :-D, а относно бащата какво му е съсипаното  *dontknow*

АМАЗОН

Рибите които си избра сам(дадох ти да си ги избираш)бяха по най-малко 2см.
Мъжкия не знам какво си го правил но го върна кожа и кости.
Престани да лъжеш и да спамиш по темите,всички на пазара знаят че си прекупвач.

stanislav89

Трябва да си изтрие профила и да не пише повече !!!

АМАЗОН

Не очаквайте от този човек да постъпи достойно.
Извинявам се за спама в темата но понякога не мога да се здържам.

stanislav89

Не си единствен, тои не знае какво е това :)

wwladoo

Цитат на: АМАЗОН - 02.07.2012 14:30
Не очаквайте от този човек да постъпи достойно.
Извинявам се за спама в темата но понякога не мога да се здържам.
*spam Няма нищо и аз се извинявам за спама,но си мисля ,че такива хора нямат място при нас като колеги---яд ме е само,че вместо да се засрами,той продължава да се опитва да плюе и лъже...
човек се учи цял живот--АКВАВИКТОРИЯ-БГ--ПРОДАЖБА НА АКВАРИУМНИ РИБКИ,СКАРИДИ,ОХЛЮВИ,РАЦИ И РАСТЕНИЯ

zlatna ribka

 :popcorn: Всяка тема в която 6ebeka взима участие,взе да става интересна... :popcorn:
"Разликата между приятелството и любовта е... доколко можете да се нараните един друг."

DISCUSBG

 Мислиш ли........., или взе да става осрана.... :duvar: :-| :duvar:
Не знам!

siso

Виждам че сте си се забавлявали :)

Шегата настрана но наистина ми се отщява да влизам тук заради такива хора като "колегата" 6ebeka .
Цитат на: АМАЗОН - 02.07.2012 14:22

Мъжкия не знам какво си го правил но го върна кожа и кости.
Престани да лъжеш и да спамиш по темите,всички на пазара знаят че си прекупвач.
Има талант момчето но явно не е в отглеждането на дискуси а в късия разказ  :popcorn:

П.П

Мисля че е време някой АДМИН да му ТРЪКНЕ профила и да сложи и бан на ИП-адреса

И като за последно си мисля и че тази тема не е за ФОТОГРАФИЯ а за друго място ( но не и за в кофата че да може да се вижда резила на определени личности )




iylian

понеже темата е моя аз съм против съденето на хората (има си хора който отговарят за това ) за мен ще е мн приятно ако всеки каже по някоя дума относно определянето на пола !!!!!! УБЕДЕН СЪМ ЧЕ ПОВЕЧЕТО ОТ ВАС НЕ ПРЕКЛАНЯТ ГЛАВА ПРЕД ТОВА ЧЕ ПОЛА НЕ СЕ ОПРЕДЕЛЯ
и си имат едно наум ..... нека все пак да продалжим темата с похвати и наблюдения и с снимки на хора за който дори и предположение е нещо
смятам че е мн професионална и сплотяваща тема по принцип

*THUMBS UP* нека бъдем пичове и нека развием нещо , не искам да го наричате хвърляне на боб несериозно е  - всички знаем че не е като да определиш пола на ГУПИ

valnata

Те хората колко думи казаха вече... :-D И ти обясниха, че не може да се определи пола, докато не хвърлят хайвер.

Similar topics (5)

31019

Публикации: 0
Прегледи: 3715

16046

Публикации: 26
Прегледи: 16018

11301

Публикации: 44
Прегледи: 26151

53319

Публикации: 15
Прегледи: 20478

40786

Публикации: 162
Прегледи: 75426