• Welcome to Българска Аквариумна Енциклопедия. Please login or sign up.
 
28.04.2024 00:00

Промяна новините на форума:

Ако все още не сте се запознали с правилата на форума, моля, направете го!


  • Професионална поддръжка на аквариуми
  • Killiman Ltd

Златна рибка

Започната от dimova_19, 15.12.2013 21:32

« назад - напред »

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Лора

Цитат на: dimova_19 - 17.12.2013 09:50
Пак казвам - мнение и съвети не съм искала - така, че мислй, че е редно да се съобразите с това и да прекратим спора, защото не сме на пазара! :-)

А каква всъщност беше целта на темата, след като не си искала съвети.
Ако е за хваленето, похвали се
Твой е избора на издевателство над животинчето. Все пак, ако искаш да се грижиш дълго за него, може да прочетеш това онова.
В началото на една връзка ти се струва, че всички мъже са смотани, само твоят - не! По късно разбираш, че всички мъже са смотани, но колкото твоя - никой!

dimova_19

Не се притеснявайте за моята риба!

elsenior

Май на някой не му е идвал ....... тоя месец и е кисел а ......... sorry за офтопика ама нещо ми кипва вече от бушмени.
Събуждам се с варненски чайки в бургаския си хотел; закусвам карнобатска гроздова с македонско мезе; шефът ми - павликенец - ни отпуска "габровски" премии, а колежката ми жужи на главата като русенски комар. В края на деня жадувам за нещо пернишко! Винкел!

hunter

Цитат на: elsenior - 18.12.2013 13:27
Май на някой не му е идвал ....... тоя месец и е кисел а ......... sorry за офтопика ама нещо ми кипва вече от бушмени.
*ROFL*

dgwrite

Това ще е положението със златните докато са по 2/3лв. Умира и си купуваш друга. Я нека да струваше 20/30 лв. да видим дали щеше да е такова пренебрежително отношението към съветите на колегите. Този така наречен Немо за мен е невзрачен, дори и да има подходящите условия, пак няма да стане красива риба. На мен лично не ми харесва такъв тип златни. Прилагам ти едно клипче ако искаш да се насладиш наистина на красотата на златните, създай им условия и си вземи златни от видовете Ранчу, Оранда и Рюкин. Но там цените са други ;)

Eliz

Ей,това жените сме големи инати.Колеги,вие защо се хабите да обяснявате на някой,който не иска и да чуе съветите ви?Момичето очакваше похвала за "аквариума" си,но не разбира все още защо вместо похвали е засипана със съвети и нападки.Няма как да я убедите,че това наистина е буркан.Човек ако не иска да прогледне,никой не е в състояние да му отвори очите.Да не съм лош пророк,но скоро май ще има въпрос: "Защо рибката ми плува с главата надолу...помощ"!Как не можахте да разберете,че рибката се чувства страхотно в "просторния" си дом,колеги?!Спирам да пиша в тази тема-безсмислено е!

Лора

А, като гледам числото след ника...19... колкото и да говорим няма да се набие нищо в главата.
На времето бях се заинатила да си направя колекция в аквариума, по старите колеги помнят това време. Имах шишарки, телескопи, оранда, водно око и още не се сещам какви. За съжаление, пръснах една камара пари, но така и не можах да опазя рибките. Те просто си мряха, без видима причина. Както си плуват днес жизнени, така утре обръщаха коремите.
Но да кажем, че Димова_19, ще се заинтересува един ден, като я налегнат болестите.
В началото на една връзка ти се струва, че всички мъже са смотани, само твоят - не! По късно разбираш, че всички мъже са смотани, но колкото твоя - никой!

dimova_19

Щепомоля някой тук да не се изказват толкова неподготвени!немо си е добре и аз също! Не съм на 19 да уточна за знаещата госпожица....мнение не съм искала на никого - така, че приключваме темата!

Лора

Ето приключваме я!
В началото на една връзка ти се струва, че всички мъже са смотани, само твоят - не! По късно разбираш, че всички мъже са смотани, но колкото твоя - никой!