• Welcome to Българска Аквариумна Енциклопедия. Please login or sign up.
 
16.06.2024 14:29

Промяна новините на форума:

Ако все още не сте се запознали с правилата на форума, моля, направете го!


  • Професионална поддръжка на аквариуми
  • Killiman Ltd

Общи въпроси за живородките (ако нещо не ви е ясно, питайте тук)

Започната от 4i4oico, 12.07.2006 17:04

« назад - напред »

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Dan4o70

Снимките са перфектни-нищо не се вижда........ *CRAZY* *dontknow*
Преди да постнеш снимката се постарай да снимаш много пъти избери най подходящата и отлично излязла снимка на фокус,а не така размазано и прибързано да отбиеш номера.....
Вижда се,че е хелер,но нищо друго.....

dafe95


mir4oka

Ами аз мога да ти кажа че рибката е добре да я отделиш чак след 2 - 3 дена защото още не  е наедряла. Но със сигурност е бременна. Ако аналното петно потумнее повече я отдели!!!

nice_girl87

Имам един проблем с един хелер. Мислих, че е бременен и ще ражда и го сложих в родилката. 5 минути по-късно погледнах и вътре вместо рибки имапе малки жълтеникави топченца,приличащи на желатин.Може ли някой да ми каже какво е това?

nice_girl87

Хелерът ми уж беше бременен -сложих го в родилка и след 5 мин като погледнах вътре имаше малки жълтеникави топченца, приличащи на желатин. Знае ли някой какво е това?

valnata

Това са недоразвити рибки. Дръж го още малко и виж може, и да има някое здраво бебе.  Тези топчета няма да се излюпят и да станат риби. Това и при мен се е случвало, и си мисля че се дължи на стрес от местенето на рибата, или от некачествен мъжки.


nice_girl87

Благодаря много за бързия и адекватен отговор. Наистина мисля да я оставя още малко вътре, защото виждам, че коремчето й все още е тъмно. Надявам се разбира се да роди някое здраво бебче :-)

NO CARRIER

https://aquariumbg.com/forum/proxy.php?request=http%3A%2F%2Ftsvetkov.be%2Fupld%2Ffiles%2F1%2Fsign.jpg&hash=1bbdd94fc32cecdafae4a45f7c2393708fb9e9a5
Дневникът на Николай Цветков
Не ме е яд, че ме лъжат. Яд ме е когато мислят, че им вярвам.


adeon

Здравейте,
  взех си мъжка молинезия за женската и мъжки хелер. Женски още нямам.
  Сега и 2-те нови просто не спират да плуват. Като моторници са. От 3 часа е напълно тъмно в аквариума, сега като
  проверих (1 през нощта) не бяха спрели. С тях взех и един боен отряд от 4 данио (2 розови 2 зебри) които също нямат спирка.
  Мислите ли, че ще се укротят днес-утре или с тези данио няма да има спокойствие в аквариума?

vasso

Даниото е активно- спирка няма да има. :-D Ще има разбира се и моменти на спокойствие, но са си активни риби.

adeon

Мда, поуспокоиха се малко. Но забелязвам още нещо. Когато взех женска гупа за мъжкаря, на 5-тата минута се бяха сдушили. А когато взех мъжки за молинезията, изобщо 2-те молинезии не се забелязват. Разминават се без едно здрасти да си кажат  *JOKINGLY*

ErJo

[k]da ka4i nyakoi snimki na bremenna molineziya pls *JOKINGLY* *JOKINGLY* 4e da ya sravnya s moita.da ne ya istarva kat rodi[/k]

nikolaytoshev


vlad82

Здравеите! Мояата хелерка роди на18:02:2010г ,сега като гледам пак е бремена някои можели да ми каже кога да я отделя в родилката? *HELP*
ЧОВЕК Е ТОЛКОВА ГОЛЯМ КОЛКОТО СА ГОЛЕМИ МЕЧТИТЕ МУ !!!