Здравейте г-н Цветков,
доколкото виждам вие сте собственика на форума и вие администрирате сървъра на който се помещават фирменият ви сайт, личният ви блог форума и сайта на вашето Уеб Дизайн студио. Днес с радост установих, че съм получил бан по IP и дори предполагам каква е причината, но може ли да ви помоля да ми обясните защо? Разбирам, че спонсорите са неизменима част от поддръжката на един голям форум и вие като собственик сте длъжни да защитите интереса им, но не мисля, че този бан е уместен, още повече, че с въпросният човек (заради когото предполагам съм получл бана) днес се разбрахме и вероятно утре ще очаква да се включа в темата с опровержение на твърдението ми, че не е коректен и снимки на новата стока която ми е изпратил.
Много ще се радвам, ако промените мнението си и премахнете този бан, понеже тук намерих много точни хора, които ми помагат с хобито и вярвам, че един ден и аз ще мога да бъда полезен и да допренеса за развитието на форума. Ако все пак не желаете да премахнете бана, поне бъдете коректни и ми обясните защо реално съм получил бана.
Поздрави и най-добри пожелания!
Не виждам да имаш бан.Ако имаш бан как би написал това последното?
Цитат на: zariio - 17.10.2014 00:26
Не виждам да имаш бан.Ако имаш бан как би написал това последното?
Чрез пхита, може да му слагат колкото си искат бана и той пак ще влиза с малко старание и знание. Извинявам се ако е *spam
@zariio, бана вероятно е сложен по IP, понеже от моето лично IP не мога да вляза в форума, сайта и всички сайтове хостнати на сървъра на който се помещава форума. Вероятно след споровете ми с спонсор на форума @No Carrier е решил да ми сложи бан на IP-то на сървъра, понеже нямам ping до самият сървър. Евентуално той би могъл да каже и да удари един iptables -F
Най-кофтито е, че тъкмо открих хора от които мога да си набавя наистина добри неща и сега се възползвам на макс, докато не са филтрирали и другите ми IP-та и да си събера контактите на тези хора и да взема контактите на другите от които мислех да пазаря неща. :(
Хммм, ще пиша само положителни коментари вече :-D
Дам човек е хубаво да се подсигури...
Обаче може и да се наложи утре да се извинявам на екипа, че сега виждам, че някой Български сайтове не работят(Може част от BG Peer-инг-а да ми е паднал). Може да се окаже, че проблема е в моят телевизор, та тогава ще се извиня за рязкото си изказване.
Ако и други сайтове не отварят, тв-то ти е прецакано :) Пробвай през някой free VPN да влезеш в тези сайтове
Г-н Цветков напоследък толкова е зле с времето, че няма никакво време да обръща внимание на любимия си форум. :'(
Всеки има право да сподели мнението си и да се оплаче от когото е нужно. За това наказания не се налагат.
Погледнах, и в случая, няма никакви банове за другия ip адрес. Нямам практика да слагам ограничения в сървъра, защото обикновено нещата се решават със средствата на форума или с добра дума.
Ако има някакъв проблем, то той не е при нас. *privet* *DRINK*
Цитат на: Virosss - 17.10.2014 01:01
Дам човек е хубаво да се подсигури...
Обаче може и да се наложи утре да се извинявам на екипа, че сега виждам, че някой Български сайтове не работят(Може част от BG Peer-инг-а да ми е паднал). Може да се окаже, че проблема е в моят телевизор, та тогава ще се извиня за рязкото си изказване.
недей чака,направо рязко се извини...ако имаш бан ,няма как да влезеш в профила си ако ще от луната...
Ами преди това само с форума имах проблеми, а преди малко спряха да ми се отварят и мрежите на netinfo, така, че може да се окаже проблема и при мен... иначе през прокси/VPN няма ядове и си работят...
@77, дам извинявам се рязко и скланям глава виновно :)
@NO CARRIER, извинявам се, но просто малко като теория на конспирацията нещата съвпаднаха и понеже когато писах това не ми се отваряше единствено форума ви, стигнах до това заключение. Сега забелязах, че явно BG Peering-а ми е паднал нещо и утре ще мъмря системният на ISP-то. :)
Още веднъж се извинявам за прибързаното изказване.
Някой път е нужно да се преброи до 20,преди да се каже или напише нещо.
Смятам темата за приключена и я затварям. :coffee: