• Welcome to Българска Аквариумна Енциклопедия. Please login or sign up.
 
23.06.2026 06:56

Промяна новините на форума:

Ако все още не сте се запознали с правилата на форума, моля, направете го!


  • Професионална поддръжка на аквариуми

Запитване за растения в нов аквариум

Започната от greenhorn, 02.03.2006 15:40

« назад - напред »

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

theater

Сега да пусна и данните за водата след съботните покупки на малко тестове.  :lol:
В момента в 30 литровия :
pH=6.5
gH=3
kH=2
В чешмата:
pH=7
gH=4-5
kH=3

Има ли смисъл заради растенията да се повишат gH и kH на водата и по какъв начин може да стане това при нужда (мисля си за сода бикарбонат)?
140л - харацини
http://starividri.org

Similar topics (5)

9869

Публикации: 5
Прегледи: 10346

8998

Публикации: 2
Прегледи: 6768

25260

Започната от botan


Публикации: 11
Прегледи: 9582

50456

Публикации: 2
Прегледи: 7182

41952

Публикации: 15
Прегледи: 18884