• Welcome to Българска Аквариумна Енциклопедия. Please login or sign up.
 
23.06.2026 03:29

Промяна новините на форума:

Ако все още не сте се запознали с правилата на форума, моля, направете го!


  • Професионална поддръжка на аквариуми

Запитване за растения в нов аквариум

Започната от greenhorn, 02.03.2006 15:40

« назад - напред »

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

theater

Сега да пусна и данните за водата след съботните покупки на малко тестове.  :lol:
В момента в 30 литровия :
pH=6.5
gH=3
kH=2
В чешмата:
pH=7
gH=4-5
kH=3

Има ли смисъл заради растенията да се повишат gH и kH на водата и по какъв начин може да стане това при нужда (мисля си за сода бикарбонат)?
140л - харацини
http://starividri.org

Similar topics (5)

6354

Публикации: 6
Прегледи: 12357

3307

Публикации: 3
Прегледи: 6972

13031

Публикации: 0
Прегледи: 4006

18391

Публикации: 9
Прегледи: 6753

35094

Публикации: 36
Прегледи: 26514