• Welcome to Българска Аквариумна Енциклопедия. Please login or sign up.
 
23.06.2026 00:43

Промяна новините на форума:

Ако имате проблем в аквариума, преди да пуснете нова тема, попълнете въпросника тук.


  • Професионална поддръжка на аквариуми

Въпрос за наяс и водна леща

Започната от скумрията, 12.07.2013 15:29

« назад - напред »

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

скумрията

Здравейте колеги ,искам да попитам ,проблем ли е наяс-а да е засят в грунта?Вече месец и нещо е засят, но се развива добре си мисля, даже има нещо като корен оформено.Другият ми въпрос е, има ли нужда да правя нещо за да размножа водната леща?

pro_filer


Similar topics (5)

43378

Започната от kuk93


Публикации: 14
Прегледи: 12485

22292

Публикации: 7
Прегледи: 9203

7192

Публикации: 14
Прегледи: 16138

11773

Публикации: 14
Прегледи: 17486

4668

Публикации: 9
Прегледи: 8002