• Welcome to Българска Аквариумна Енциклопедия. Please login or sign up.
 
27.04.2024 19:57

Промяна новините на форума:

Ако имате проблем в аквариума, преди да пуснете нова тема, попълнете въпросника тук.


  • Killiman Ltd
  • Професионална поддръжка на аквариуми

растенията ми не растат

Започната от igra4cs, 04.03.2008 13:57

« назад - напред »

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

igra4cs

Искам да питам може ли някой да ми каже какво да направа-имам аквариум от 1 година 35 л. направил съм капак за осветлението и съм сложил две миниоки едната е 10 другата е 25 камани има гъба а камъче нагревател сичко има беше в стаята ми и растенията не мърдаха изобщо и изгниваха след време изнесох го на терасата и почнаха да потамняват растенията който са живи и каманите също почнаха да заленеят и немога да разбера от какво преди сменях водата на секи 1 месец цялата сега почнах сяка седми по 7 л. и никакав резултат ,ако някой знае да помогне .

Raven

За първи път виждам толкова дълго изречение без нито един препинателен знак =-O

http://www.aquariumbg.com/forum/index.php/topic,629.0.html

Прочети статиите в раздела "Водни растения и водорасли"

Мисля че трябва да научиш някой най основни неща ,иначе ще са необходими прекалено подробни и излишни обяснения.
https://aquariumbg.com/contest/showthumb.php?picnum=48-3-8-140.1.JPG


Баннете всички! Администраторът ще познае Своите.

Shagrath

Цитат на: igra4cs - 04.03.2008 13:57
Искам да питам може ли някой да ми каже какво да направА-Имам аквариум от 1 година 35 л. Направил съм капак за осветлението и съм сложил две минИонки. Е дната е 10 , другата е 25. КамАни има, гъба , а камъче, нагревател. Всичко има. Беше в стаята ми и растенията не мърдаха изобщо, и изгниваха след време . Изнесох го на терасата и почнаха да потАмняват растенията, коЙто са живи, и камАните също почнаха да зАленеят и немога да разбера от какво. Преди сменях водата на всеки 1 месец цялата. Сега почнах всяка седми по 7 л. и никакАв резултат,ако някой знае да помогне .
Абе пич, ти къде си учил Български език? До тук "слаб 2". Ако това, което си написал, можеш да го кажеш на един дъх, ще те почерпя.

igra4cs

Мога ли да те питам нещо ние да нямаме български в тоя форум ,че не ми ясно .

syrfist_bg78

Дай една снимка на аквариума да го видим .

igra4cs

ако имаш имейл ще ти я пратя

Тони

Цитат на: Shagrath - 04.03.2008 18:35
Абе пич, ти къде си учил Български език? До тук "слаб 2". Ако това, което си написал, можеш да го кажеш на един дъх, ще те почерпя.
В тоя форум няма ли модератори които да правят забележки по български, че се налага и юзерите го правят.
Пич, я ми напиши и на мен една оценка , че не са ме оценявали от 20години
https://aquariumbg.com/forum/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fimg293.imageshack.us%2Fimg293%2F4525%2Fdsc01245editedzg1.jpg&hash=2c575e6a505c8a44fc649f5cdac35d60b1303f00Тука ред нема, ама требва да се спазва!

igra4cs

Цитат на: Тони - 04.03.2008 21:51
В тоя форум няма ли модератори които да правят забележки по български, че се налага и юзерите го правят.
Пич, я ми напиши и на мен една оценка , че не са ме оценявали от 20години
Каква оценка какви 5 лв.

Stas

Цитат на: igra4cs - 04.03.2008 18:38
Мога ли да те питам нещо ние да нямаме български в тоя форум ,че не ми ясно .

Да, имаме български в тоя форум нон-стоп!
На какъв език се опитваш да пишеш, ако не български?
Човек, който не знае родния си език не виждам какво би могъл да знае въобще! И какво сега? Мозък да наливаме ли, език ли да учим...

Shagrath

Цитат на: Тони - 04.03.2008 21:51
В тоя форум няма ли модератори които да правят забележки по български, че се налага и юзерите го правят.
Пич, я ми напиши и на мен една оценка , че не са ме оценявали от 20години
Много добър ( 5 ).

igra4cs

Ебаси форума питаш нещо те ти отговарят друго нещо .Несте виновни .  :-D

discus

Стига и толкоз на тази тема. *lock

Similar topics (5)

38802

Публикации: 12
Прегледи: 7190

20825

Публикации: 27
Прегледи: 12606

8085

Публикации: 18
Прегледи: 12842

55509

Публикации: 8
Прегледи: 3224

41507

Публикации: 10
Прегледи: 4035