• Welcome to Българска Аквариумна Енциклопедия. Please login or sign up.
 
12.05.2024 22:31

Промяна новините на форума:

Ако все още не сте се запознали с правилата на форума, моля, направете го!


  • Професионална поддръжка на аквариуми
  • Killiman Ltd

Растения за преден план.

Започната от WoterEvil, 07.01.2014 22:12

« назад - напред »

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

WoterEvil

Колеги , можете ли да ми препоръчате растения за преден план, които да не са много претенциозни и бързо растящи :)  *BRAVO*


Marto99_mz

Аз ти предлагам Glossostigma elatinoides не съм гледал, но до колкото знам не е много претенциозно растение.За марсилеата съм съгласен, че е лесна но тя расте бавно.

hunter

От написаното ми се стори, че не иска да са бързо растящи и за това предложих марсилеа. Може и да не съм разбрал.

Marto99_mz

Извинявам се моя грешка  *offtopic  :duvar:

hank87

Сагитарията не е претенциозна, а като се сгъсти също изглежда добре

WoterEvil

Грешката е моя. Не се изразих правилно и се е получила двусмислица. Искам да са бързо растящи! Искам и да не са много претенциозни. Торя с про фито на easy life. Не подавам ЦО2 (засега) и на 100 литров две 18ватови лампи.  :-D

Marto99_mz

На 100 литра общо 36 вата мисля, че са малко за повечето полянкови.Колко е висок аквариума?

skorpi_zoo

Сагитария суболата,не е притенциозна относно СО и светлина.
Ако го хвана тоя Мърфи...

Joro V

Моето предложение е Staurogyne repens. Не е полянка, но е ниско и изглежда много добре на преден план (поне според мен). Освен това е лесно за гледане.

hunter

Цитат на: Joro V - 08.01.2014 17:46
Моето предложение е Staurogyne repens. Не е полянка, но е ниско и изглежда много добре на преден план (поне според мен). Освен това е лесно за гледане.
Но бавно растящо  ;-)

Similar topics (5)

57509

Започната от I am me


Публикации: 7
Прегледи: 2608

6479

Публикации: 12
Прегледи: 4230

22440

Публикации: 0
Прегледи: 1764

55509

Публикации: 8
Прегледи: 3235