• Welcome to Българска Аквариумна Енциклопедия. Please login or sign up.
 
28.06.2026 01:32

Промяна новините на форума:

Ако имате проблем в аквариума, преди да пуснете нова тема, попълнете въпросника тук.


  • Професионална поддръжка на аквариуми

Питане за глосостигма

Започната от stenli, 09.04.2009 16:37

« назад - напред »

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

stenli

Както се информирам от статиите, една част от растения приемат вещества чрез корените, други чрез листата, трети комбинирано. Въпросното растения по какъв начин приема хранителните си вещества и по-конкретно има ли смисъл от добавянето на течна тор, само за глосостигмата?

Лора

Захранено дъно (хранителен субстрат), силна светлина и задължително СО2 система.
В началото на една връзка ти се струва, че всички мъже са смотани, само твоят - не! По късно разбираш, че всички мъже са смотани, но колкото твоя - никой!

Similar topics (5)

43654

Публикации: 3
Прегледи: 6333

10191

Започната от maro


Публикации: 11
Прегледи: 9598

19544

Започната от septic


Публикации: 1
Прегледи: 8303

40650

Започната от stanislav89


Публикации: 9
Прегледи: 8696

6678

Публикации: 3
Прегледи: 6272