• Welcome to Българска Аквариумна Енциклопедия. Please login or sign up.
 
  • Професионална поддръжка на аквариуми
  • Killiman Ltd

1500 литра от Пловдив

Започната от vankata_032_pld, 16.04.2013 10:27

« назад - напред »

0 Потребители и 2 Гости преглежда(т) тази тема.

vankata_032_pld

Здравейте, поради не добрите резултатуи и високите цени които,държът продуктите на Tropic Marin рязко сменянм трейс елементите и минавам на програмата на Red Sea A,B,C и D. + калциев реактор който ще заработи когато заселя по сериозно с твърди корали.
https://aquariumbg.com/forum/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fi40.tinypic.com%2Fn55yys.jpg&hash=8a07735225898db56f2b3e5f712f37ec5b2e39dc
Поздрави !

sano-pets


И аз ако хапна хубав черен хайвер и го подложа с "Искра" ще се чувствам зле, но като не мога да си го позволя ( френското шампанско!) си правя вино в мазето и си мезя с "народен" салам и не мрънкам!

Поздрави!
Станислав

Nikiengi

Цитат на: sano-pets - 21.09.2013 09:46
но като не мога да си го позволя ( френското шампанско!) си правя вино в мазето и си мезя с "народен" салам и не мрънкам!

Извинявам се за спама, но не мога да се съглася с теб, че френското шампанско с всичките му там стабилизатори и други елементи от Менделеевата таблица може да се мери с виното ми в мазето, което сам си правя САМО от грозде!  *DRINK*

камен чочев

Цитат на: sano-pets - 21.09.2013 09:46
И аз ако хапна хубав черен хайвер и го подложа с "Искра" ще се чувствам зле, но като не мога да си го позволя ( френското шампанско!) си правя вино в мазето и си мезя с "народен" салам и не мрънкам!

Поздрави!
Станислав
Не те знам, кога си ял черен хайвер и с какво шампанско си подлагал, но нещо не мога да ти схвана мисълта в случая.
А следващия път като отваряш хайвера - можеш да викнеш и ние го ядеме  :-D , няма значение с какво шампанско  *DRINK*

vankata_032_pld

Първо си нaпрaви личнa сaмооценкa .......  и тогaвa си позволявaй дa ни нaпътствaш кaкво, когa и кaк дa си пием виното.
Съветвaм те дa си свериш чaсовникa човече *ROFL*

borracho

сaмоотценкa
:whistle: :whistle: :whistle:
как интересно звучи това, все едно самоотцедка или нещо хихихихи
бъди сеяч, а не разбирач!

sano-pets

Имах в предвид, че когато ползваш определена " система" трябва да ползваш всички нейни компоненти - а не само определени продукти - и след това да  изказваш мнение за ефикастността й. Поне това е мое мнение и за това не се сдържах и написах този пост.

За цената - наистина има и по-евтини продукти- всеки нека да си прецени възможностите предварително ( за това са измислени калкулаторите).

Стига да стане виното тази година - ще почерпя!   Пък и без мезе - да не убиват рибите напразно!

Станислав

vankata_032_pld

Aко зaпочнем дa спорим коя системa е по добрa и коя не е ще стигнем много дaлеч . Aз зaтовa кaзвaм некa всеки сaм дa прецени кое е по добро зa него.Aз моя избор съм го нaпрaвил не искaм дa aнгaжирaм никой с него но понеже темaтa си е моя смятaм че, е редно дa сподя всякa стъпкa която прaвя тъкa че, aко могa дa помогнa нa някой нaчинaещ дa помогнa .
Предлaгaм дa зaпозим добрия тон и дa не рaзвaляме тъкa или инaче добрaтa темa ! :-D

Ангел Христов

Страхотна ти е темата, аз съм също на твоето мнение, че трябва да се споделят нещата, правилни или не...все на някой ще е от полза. Аз като стартирах преди повече от 2 години, само можех да гадая в повечето случаи какво да правя ;)
Продължавай да даваш инфо какво се случва със системата ти, много е интересно!
А и доста хора четат, въпреки че не пишат нищо  ;-)
Поздрави, Ангел
Морската акваристика е място, където законът на Мърфи и банковата ни сметка се срещат...

vankata_032_pld

Благодаря ти Анчо !
Само хубави емоции и покрай твоята система.

Илиян Илиев™

Цитат на: Nikiengi - 21.09.2013 10:33
Извинявам се за спама, но не мога да се съглася с теб, че френското шампанско с всичките му там стабилизатори и други елементи от Менделеевата таблица може да се мери с виното ми в мазето, което сам си правя САМО от грозде!  *DRINK*

:buff:

И аз се извинявам за спама, но не сдържах да не се изсмея на Nikiengi...

*ROFL*  *ROFL*  *ROFL*

Стоян Михов

Благодаря че се опитвате да запазите добрия тон. Тук нямаме за цел нито да възхваляваме някакви стоки и продукти, нито пък да съсипваме пазара на други. Нашият форум е свободен и независим, всеки може да сподели какви са му впечатленията от всеки продукт (една от основните ползи от форума), както е и свободен да си го купува или не.

П.П. Абе казвайте работите с истинските имена, аз направо се обърках кой с какво мези, какво пие как си гласи виното,  направо забравих че съм в аквариумен форум  *DRINK*
https://s13.postimg.org/xijfjz5x3/Untitled.jpg

камен чочев

Станиславе, в духа на това, което казва Стоян, не е лошо да понапишеш в твоята тема - как, какво, колко, пък и някоя снимка да пуснеш  ;-) 
Стояне, не се прави, че не ги разбираш нещата - едно от най-хубавите вина, които съм пил е точно в Белене - Горчивка `81

sano-pets

Ще пиша като стана "reefer" - за сега още съм новобранец! Снимки - ако искаш да гледаш аиптазий !?! Чакам скаридата!  По- нататък !
Сега един новобрански съвет от мен към темата на човека, в която спамим - като  започваш с добавките на ред сии - слагай и от тяхната сол ( ако не си с нея! - не си писал каква е, досега!). Да не стане след некой месец пак същото!!! :-| :-)

Станислав

vankata_032_pld

Блaгодaря зa съветa! A зaбележкaтa е съвсем уместнa .
Aквaриумa го стaртирaх със сол нa aквa медик a след товa зaпочнaх смените дa ги прaвя със синятa нa ред сее кaто, смените ги прaвя веднъж в месецa по 15/20%.
Поздрaви !

Similar topics (5)

46202

Публикации: 19
Прегледи: 7955

31474

Публикации: 16
Прегледи: 9701

26297

Публикации: 122
Прегледи: 53424

52424

Публикации: 13
Прегледи: 6005

26760

Публикации: 49
Прегледи: 13653