• Welcome to Българска Аквариумна Енциклопедия. Please login or sign up.
 
28.04.2024 13:27

Промяна новините на форума:

Ако все още не сте се запознали с правилата на форума, моля, направете го!


  • Професионална поддръжка на аквариуми
  • Killiman Ltd

Re: аквариума на Giorgio_Armano - освежаване

Започната от Giorgio_Armano, 11.12.2010 18:33

« назад - напред »

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Giorgio_Armano

привет на всички колеги акваристи
отново Ви представям моето (малко ) дъно  след малка промяна и голямо киснене на ръце в него :-Dинтересно ще мие кой какви похвали и критики ще напише за да може да събера един нов образ на аквата  и ако трябва да по попренаредя още веднъж че нещо като че ли  не е както трябва,но това го оставям на Вас.
ето и снимки :
ПРЕДИ:
   
СЕГА:
   
АКВАРИУМИ,ТЕРАРИУМИ,СИСТЕМИ ЗА ГАРА РУФА,СЪМПОВЕ и ВСИЧКО ОТ СТЪКЛО
Качество по добро от цената.
тел.0899007268

iek

Има напредък, обаче коренът не стои добре в средата.

Bolta

Сегашната визия повече ми харесва . Добре е станало , като си събрал камъните така на купчини , но не те ли е страх , да не се срутят някакси и да стане беля (не дай си Боже)... здраво ли са закрепени ?
Грунда ми се вижда едър (лично мнение - харесвам по-ситен) , но ако на теб си ти харесва -  *THUMBS UP*. Растенията добре ли се развиват в него ?
Иначе ...ПОЗДРАВЛЕНИЯ за големият обем  и положения труд !  *privet*

Giorgio_Armano

за камънака няма проблеми,застопорен е много добре
така си седи от години  за грунда-доста студенко е да го сменям в момента  а за корена   как би седял по добре
АКВАРИУМИ,ТЕРАРИУМИ,СИСТЕМИ ЗА ГАРА РУФА,СЪМПОВЕ и ВСИЧКО ОТ СТЪКЛО
Качество по добро от цената.
тел.0899007268

MeTogu

Доста по-добре е наистина,аз бях забравил как е изглеждал преди.
Сега гледам тука в ъгала един голям корен от лоза.Много ще ти подхожда в аквариума.При следващото ми идване ще ти го подаря.Браво Жорка! *BRAVO* *DRINK*
Дай на глупака малко власт и му гледай сеира!

Giorgio_Armano

Цитат на: MeTogu - 11.12.2010 20:23
Доста по-добре е наистина,аз бях забравил как е изглеждал преди.
Сега гледам тука в ъгала един голям корен от лоза.Много ще ти подхожда в аквариума.При следващото ми идване ще ти го подаря.Браво Жорка! *BRAVO* *DRINK*
*thanks
да не забравиш да ми домъкнеш некое растенийце
АКВАРИУМИ,ТЕРАРИУМИ,СИСТЕМИ ЗА ГАРА РУФА,СЪМПОВЕ и ВСИЧКО ОТ СТЪКЛО
Качество по добро от цената.
тел.0899007268

zlatna_ribka

ее каде каде е много по-добре от миналиЯ браво  *privet*
Ако човек не открие нещо, за което си струва да умре, той не заслужава да живее

Caxapa

Еййй Жоре! Тоя корен нали коментирахме, че му трябва да съхне още.  Твоя работа но да не береш ядове с него. Пък и колегата(партията ти) е там, иначе щях да ти се  :karamse: още. Ти си знаеш но виж там го покрий с мъх както каза онзи ден.  *DRINK* Аз стигнах читав барабар с рибите от Дискус, от магазина на Бай Бисер и с охлювите на този срещу Мак Доналд.  Растенията също оцеляха. Общо взето  всички помагаха и даваха съвети кое как   да опаковам и пренеса. Дерзай с аквариумите и с онзи проект който си "замразил"  на двора. Действай докато не се е сетил някой друг и да те изпревари. За базата ти нямам думи. Ако и лятото е там и държи постоянна температура си номер 1 в класацията. *THUMBS UP* *bg*

adam

Аквариума си е много хубав даже, тепърва предстои да се оформя. Ще стане още по-красив, когато валиснериите почнат да се размножават и покрият по-голяма част от задната страна на аквариума. Корена и част от камъните евентуално може да покриеш с воден мъх.  Грунда ми допада, тъй като се слива с цвета на камънаците (страхотни камъни имаш) и стои по-естествено, така че не е нужно да го сменяш. Относно плаващите растения може да ги замениш с писция, ще е някак по-ефектно. Е, все пак най-важно е на теб да ти харесва.
*DRINK*

Caxapa

Цитат на: adam - 12.12.2010 14:52
Аквариума си е много хубав даже, тепърва предстои да се оформя. Ще стане още по-красив, когато валиснериите почнат да се размножават и покрият по-голяма част от задната страна на аквариума. Корена и част от камъните евентуално може да покриеш с воден мъх.  Грунда ми допада, тъй като се слива с цвета на камънаците (страхотни камъни имаш) и стои по-естествено, така че не е нужно да го сменяш. Относно плаващите растения може да ги замениш с писция, ще е някак по-ефектно. Е, все пак най-важно е на теб да ти харесва.
*DRINK*

Ако знаеш само  колко анциструси изкачат от тези камъни не е истина. На живо е още по-хубав.  На няколко пъти ставам свидетел като ги храни и дъното буквално почернява от сомчета за минута само. :-D

Giorgio_Armano

Цитат на: Caxapa - 12.12.2010 13:47
Еййй Жоре! Тоя корен нали коментирахме, че му трябва да съхне още.  Твоя работа но да не береш ядове с него. Пък и колегата(партията ти) е там, иначе щях да ти се  :karamse: още. Ти си знаеш но виж там го покрий с мъх както каза онзи ден.  *DRINK* Аз стигнах читав барабар с рибите от Дискус, от магазина на Бай Бисер и с охлювите на този срещу Мак Доналд.  Растенията също оцеляха. Общо взето  всички помагаха и даваха съвети кое как   да опаковам и пренеса. Дерзай с аквариумите и с онзи проект който си "замразил"  на двора. Действай докато не се е сетил някой друг и да те изпревари. За базата ти нямам думи. Ако и лятото е там и държи постоянна температура си номер 1 в класацията. *THUMBS UP* *bg*
това за двора много скор ще го публикувам тук
днес поръчах плоскостите
понеже ми харесва че в БГ ценителите на акваристиката не са  се загубили някой ще удари джакпота с него.
ззззза помагането почти всички за това сме тук за да си помагаме и подкрепяме един друг,койкакто и с каквото може *DRINK*
АКВАРИУМИ,ТЕРАРИУМИ,СИСТЕМИ ЗА ГАРА РУФА,СЪМПОВЕ и ВСИЧКО ОТ СТЪКЛО
Качество по добро от цената.
тел.0899007268

Similar topics (5)

52341

Започната от noodle89


Публикации: 0
Прегледи: 1088

11348

Публикации: 14
Прегледи: 4601

30377

Започната от van40


Публикации: 13
Прегледи: 5219

48699

Започната от spark


Публикации: 29
Прегледи: 7099

9444

Започната от vcholeva


Публикации: 16
Прегледи: 6843