• Welcome to Българска Аквариумна Енциклопедия. Please login or sign up.
 
28.04.2024 01:24

Промяна новините на форума:

Ако имате проблем в аквариума, преди да пуснете нова тема, попълнете въпросника тук.


  • Професионална поддръжка на аквариуми
  • Killiman Ltd

Аквариумът на The Proo

Започната от The Proo, 14.07.2010 16:21

« назад - напред »

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

The Proo

14.07.2010 16:21 Last Edit: 14.07.2010 17:31 by NO CARRIER
Аквариумът е стартиран на 18.04.2010г.

Размери:60х20х40.(50л)

Помпа SUNSUN HJ-411B(300L/H)

Обитатели: 2-мраморни скаларии,2-златни рибки,2-хелера,3-анцитроса и ампуларии.

Дъно:камъни 2-3мм.

Растения: само едно вижда се на снимката не го знам как се казва . Мисля и други растения за взема в скоро време.

Аквариума има и капак ама в момента е на ремонт при един птиятел .(вода влезе в лампата и изгоря цалата)[IMG]http://i31.tinypic.com/


DanyGod

The Proo  *STOP*

1) защо си пусна аквариума тука =-O
2) скаларии и златни рибки са много неподходяща комбинация за един аквариум
3) наблъскал си много риби в малък обем. Както и скалариите, така и златните рибки стават доста големи и в 50 литров аквариум определено няма да се развият добре

Очаквай проблеми за в бъдеще!

NO CARRIER

Местя в раздела.
https://aquariumbg.com/forum/proxy.php?request=http%3A%2F%2Ftsvetkov.be%2Fupld%2Ffiles%2F1%2Fsign.jpg&hash=1bbdd94fc32cecdafae4a45f7c2393708fb9e9a5
Дневникът на Николай Цветков
Не ме е яд, че ме лъжат. Яд ме е когато мислят, че им вярвам.

The Proo

Знам че златните рибки и скалариите на са добра конбинация и че аквариума им е малък,но все пак си ги хараесвам и ако можех бих си купил и оборудвал и 200литров аквариум ,но все пак съм само на 14 и не работя. :-[ :-[ :-[ *privet* *privet* *privet* :popcorn:

pezevemec

Цитат на: The Proo - 14.07.2010 20:36
Знам че златните рибки и скалариите на са добра конбинация и че аквариума им е малък,но все пак си ги хараесвам и ако можех бих си купил и оборудвал и 200литров аквариум ,но все пак съм само на 14 и не работя. :-[ :-[ :-[ *privet* *privet* *privet* :popcorn:

Тогава щом знаеш, защо ги мъчиш?
Тебе ако те затворят в една стая метър на метър с още 15 човека вътре няма да ти е никак прияно, нали?

Според мен намери на кого да подариш златните и скалариите, и си купи още живородки :) Но не ги мъчи така!

The Proo

Преди три месеца се чудех какво да си правя живородките бяха се размножили до неознаваемост.И за сега златните рибки и скалариите  ще ги оставя като пораснат ще ги дам на някой. *thanks *thanks *THUMBS UP* *THUMBS UP*Сега мисля да си развъдя хелери но нямам мъжки само две женски .

DanyGod

Скалариите и златните няма да могат да порастнат достатъчно в този малък обем. Винаги ще си останата недоразвити от към размер. Щом искаш да развъждаш хелери - вземи си един мъжки и си направи видов аквариум!

pezevemec

Цитат на: The Proo - 15.07.2010 08:10
Преди три месеца се чудех какво да си правя живородките бяха се размножили до неознаваемост.И за сега златните рибки и скалариите  ще ги оставя като пораснат ще ги дам на някой. *thanks *thanks *THUMBS UP* *THUMBS UP*Сега мисля да си развъдя хелери но нямам мъжки само две женски .

Може да попитш тук във форума ако някой иска да си размените някой рибки, ти да дадеш златните и скалариите, а някой да ти даде хелер, примерно :)

Но помисли какво им е на тях.

УСПЕХ!

Sisencetu

Докато сме на въпроса  Къде може да се пускат снимки на аквариуми ? Къде ,в кой раздел е преместена тема на The Pro *HELP* *SORRY*


Sisencetu


Similar topics (5)

55201

Започната от Nglow


Публикации: 6
Прегледи: 2301

13465

Публикации: 17
Прегледи: 5523

27150

Публикации: 18
Прегледи: 7434

49898

Започната от pepa


Публикации: 5
Прегледи: 2822

11672

Започната от Enzo_01


Публикации: 17
Прегледи: 6313