• Welcome to Българска Аквариумна Енциклопедия. Please login or sign up.
 
22.06.2026 14:30

Промяна новините на форума:

Ако имате проблем в аквариума, преди да пуснете нова тема, попълнете въпросника тук.


  • Професионална поддръжка на аквариуми

Аквариума на Иво

Започната от ulrih78, 26.10.2014 08:49

« назад - напред »

0 Потребители и 2 Гости преглежда(т) тази тема.

niki_o

Цитат на: ulrih78 - 09.11.2014 00:00
Фона ще го подменям с доста по-светъл. Относно сома, освен да прави боклуци колкото на гларус, друга работа не върши и мисля да го закарам в магазина, от който взех растенията и да го заменя за няколко неона
Това се казва мъжка приказка-и гледаи новия фон да е едноцветен,че да изпъкват китките :-D

ulrih78


niki_o

По мое мнение ДА.И аз съм със син,пък и този все едно проблясък на слънцето никак няма да навреди.

saxon

Прекалено подредено в редица.Розовите камъни не ми се връзват,но това е мое мнение.Може би,ако се групират скалите в единия край/или в двата/ и се сложи по-голям корен да излиза от тях с вързан мъх, анубиас и микрозорум м/у тях и ехинодорусите отзад *dontknow*Болбитиса,/ако не се лъжа/ го вържи за коренчето.

Similar topics (5)

29012

Публикации: 2
Прегледи: 7211

47078

Започната от kokolini


Публикации: 6
Прегледи: 6835

9346

Публикации: 36
Прегледи: 24122

23148

Започната от dune


Публикации: 16
Прегледи: 17227

41354

Публикации: 28
Прегледи: 17572