• Welcome to Българска Аквариумна Енциклопедия. Please login or sign up.
 
22.06.2026 14:27

Промяна новините на форума:

Ако имате проблем в аквариума, преди да пуснете нова тема, попълнете въпросника тук.


  • Професионална поддръжка на аквариуми

Аквариума на Иво

Започната от ulrih78, 26.10.2014 08:49

« назад - напред »

0 Потребители и 2 Гости преглежда(т) тази тема.

niki_o

Цитат на: ulrih78 - 09.11.2014 00:00
Фона ще го подменям с доста по-светъл. Относно сома, освен да прави боклуци колкото на гларус, друга работа не върши и мисля да го закарам в магазина, от който взех растенията и да го заменя за няколко неона
Това се казва мъжка приказка-и гледаи новия фон да е едноцветен,че да изпъкват китките :-D

ulrih78


niki_o

По мое мнение ДА.И аз съм със син,пък и този все едно проблясък на слънцето никак няма да навреди.

saxon

Прекалено подредено в редица.Розовите камъни не ми се връзват,но това е мое мнение.Може би,ако се групират скалите в единия край/или в двата/ и се сложи по-голям корен да излиза от тях с вързан мъх, анубиас и микрозорум м/у тях и ехинодорусите отзад *dontknow*Болбитиса,/ако не се лъжа/ го вържи за коренчето.

Similar topics (5)

55135

Започната от ebati_sladura


Публикации: 8
Прегледи: 6255

12301

Започната от DarKkK


Публикации: 6
Прегледи: 9819

32320

Започната от Slavov


Публикации: 59
Прегледи: 35064

49353

Публикации: 17
Прегледи: 15535

9982

Публикации: 8
Прегледи: 6805