• Welcome to Българска Аквариумна Енциклопедия. Please login or sign up.
 
11.06.2024 01:45

Промяна новините на форума:

Ако имате проблем в аквариума, преди да пуснете нова тема, попълнете въпросника тук.


  • Професионална поддръжка на аквариуми
  • Killiman Ltd

Аквариунът на phoenix9040 - дайте мнения

Започната от phoenix9040, 13.02.2009 09:57

« назад - напред »

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

phoenix9040

1.14. Забранява се рекламирането на търговски сайтове във форума на aquariumbg.com! Спонсорите имат собствени раздели за тази цел.

mp450

На мен ми харесва. *BRAVO* Може ли малко информация за аквариума?

hristoz

Харесва ми !
Горе-долу е като при мен - пълна лудница :)

Иначе не съм сигурен, но мисля че има вътре един Мадагаскарски Апоногетон, който май не се чувства добре.

Bai Pe6o

Доста добър аквариум. Мисля че един едноцветен тъмен фон ще го направи още по-стилен и ще изпъкват обитателите му  *THUMBS UP* .

kardam681

Подкрепям Вай Пешо сложи един тъмен фон и ефекта ще е огромен *YAHOO* *YAHOO* *YAHOO* *YAHOO*

phoenix9040

За фона.Не знам от къде мога да намеря черен.
За апоногетона и аз не знам какво иска може би още не се е съвзел.Но определено има подобрение от както го купих.Пък ще се види :) каква ще му е съдбата за вбъдеще.
Иначе за аквариума

Обем : 60см широчина*60см височина *150см дължина
Филтър :Тетратек 1200
Осветелние : 4*39 Т5 + 3 рефлектора
Нагревател 1 - 300w тетратек + 1 - 300 w ellite
CO2 - SERA (само ,че е на 2 седици)
1.14. Забранява се рекламирането на търговски сайтове във форума на aquariumbg.com! Спонсорите имат собствени раздели за тази цел.

Divane

влизаш в първата изпречила ти се книжарница и купуваш един лист черен картон(около 1лв) и се го лепкаш отзад  ;-)

харесва ми аквариума ти! *THUMBS UP*

vesko_aa

на мен ми се струва че повечето растения са засадни съвсвм скоро инъче е хъбав успех

veso

И на мен много ми хареса!

Zagrey

Аквариума ти е хубав, с фон отзад ще се придаде по голяма дълбочина!
Важно е на теб да ти харесва в крайна сметка ти си човека, който ще го гледа постоянно!
Няма пряк път до мястото, до което си струва да стигнеш.

phoenix9040

Има какво да се желае още,Бързорастящите са ми малко ,но след като сложих CO2 си тръгнаха много добре и ще ги направя на по големи туфи А искам да сложа и лимонофила ароматика някой да продава или да ми скъса стръче от нея.
: 13.02.2009г 16:04ч
http://www.snimka.bg/photo.php?photo_id=10545927 - Моята Нимфея.Най - накрая успях да си завъдя такова животно и то какво :)
1.14. Забранява се рекламирането на търговски сайтове във форума на aquariumbg.com! Спонсорите имат собствени раздели за тази цел.

Bai Pe6o

Идеята на Divane за картона е добра, но те съветвам първо да потърсиш самозалепващо се фолио. Има ги в книжарници, магазини за битови стоки, железарии и др. Много важна подробност е лепкавата страна да е с желания цвят, защото някои са бели и се получава кофти изненада  :duvar: .

igenov

Много хубав аквариум. Още малко растения на заден план и време да се развие. *BRAVO*

vcholeva

Поздравления!
Аквариума изглежда много добре.

Divane

Цитат на: Bai Pe6o - 14.02.2009 11:41
Идеята на Divane за картона е добра, но те съветвам първо да потърсиш самозалепващо се фолио. Има ги в книжарници, магазини за битови стоки, железарии и др. Много важна подробност е лепкавата страна да е с желания цвят, защото някои са бели и се получава кофти изненада  :duvar: .

и ако реши да го смени ко праи? *dontknow*

Similar topics (5)

49546

Публикации: 4
Прегледи: 3129

22650

Започната от pavlin69


Публикации: 19
Прегледи: 6776

54829

Започната от phoenix90402


Публикации: 8
Прегледи: 3389

29603

Публикации: 18
Прегледи: 6153

13029

Публикации: 34
Прегледи: 15048