• Welcome to Българска Аквариумна Енциклопедия. Please login or sign up.
 
27.04.2024 12:18

Промяна новините на форума:

Ако имате проблем в аквариума, преди да пуснете нова тема, попълнете въпросника тук.


  • Killiman Ltd
  • Професионална поддръжка на аквариуми

Аквариумът на Candinoo

Започната от Candinoo, 01.01.2008 14:41

« назад - напред »

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Candinoo

01.01.2008 14:41 Last Edit: 03.03.2009 21:29 by discus
нищо особено имайки на придвид че съм абс. начинаещ , но все пак ми е интерресно какво смятате
https://aquariumbg.com/forum/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fwww.postimage.org%2FPq3rs9BS.jpg&hash=18a9ec66c08ac367c820eee7fbdff5ce65990d31

bay_milee

не е зле само един съвет потопи нацяло нагревателя това го знам от опит веднаж за малко да си изпаржа рибите защото влезе вода ами не е лошо като цяло но има още дпста работа по него  :-) успех ти пожелавам

ata_nas

1. Не знам как си разбирате, пишейки по този начин-без да вкарвате никаква пунктуация!
2. Когато публикуваш снимки гледай да не се налага click here to see full size image. Много от съфорумците няма да го направят!
Снимката не е от най-добрите-дори растенията са трудни за разпознаване, аквариума изглежда празен, осветителното тяло не искам да коментирам, не си публикувал габаритите му и още други неща за които и сам се сещаш.

mimka

Колко литра е аквариума?

iek

01.01.2008 19:12 #4 Last Edit: 01.01.2008 19:24 by iek
Може да стане хубав аквариума и само с мъх, но ще трябва да добавиш малко корени и/или камъни.
Този кодак няма ли самоснимачка, така снимката няма да ти е размамазана.

Candinoo

Някои са много остри в изказванията си, други не да естествено че ще има реформи , осветлението да 8w T5 , то се вищда че е малко,е малко спокойно знам това, въпреки че не съм малък съм скаран с електротехниката , а и с тока шега не бива.Чакам баща ми да се върне тия дни и ще го оправя ще взема една пура gro-lux Sylvania 18W (за-против казвайте), растения какви предагате , има мъх , корен егариа и малко лимнофила.Размера 60-30-30, фона да оправя има работа  ;-)

mp450

Никак не е зле! Като се развие ще стане много добре.

Candinoo

jordanmilchev , да ще купя тия дни само да отворят магазините .. , на тия литри около 15 рибета общо много ли са 54л ?

mp450

Зависи какви са!

Candinoo

2 калифорнийски барбуса, 2 малки трихогастера , 2ка хелери и молинезии,2 анцитруса + сега няколко неона

mp450

До като са малки може.Но трихогастерите стават доста големи около 10 см, анцитрусите също.За другите не мога да кажа нищо защото от тях не съм отглеждал.Според мен с неоните, хелерите и молинезиите няма да има проблеми. :-)

mkmarinov

Първо за аквариумчето, харесва ми, не е лошо, вярно липсват му много работи-фон,растителност, подредба  ;-) ама има време, едно по едно. За фон видях че никой не каза нищо- така малко кофти, хем празничък аквариума хем отзад се вижда пердето, сложи един фон черен мисля че ще се получи, относно трихогастерите, те си се бият по принцип помежду си, други риби гонят рядко, то са отделни индивиди зависи на какъв случиш, досега все плашливи са били при мен-никого не гониха освен помежду тях си. Аз ти предлагам неони, анцитрусите и като искаш хелери и молинезии, ама по леко с бройката защото 54л не са много. Успех   :-)
Es gibt Menschen, die, wenn sie das Licht am Ende des Tunnels sehen, ein neues Stück Tunnel kaufen.

Stas

Уникална пародия на тема "Български език"!!! Нямам думи!
Нямам и желание да отговарям на неграмотни хора. Или пък греша? Можете ли да пишете и грамотно?

Candinoo

02.01.2008 11:51 #13 Last Edit: 02.01.2008 12:50 by Candinoo
Не съм те карал да отговаряш ... , с тези изречения не си мисли, че ще ме засегнеш. ;-)

denzel

аквариум ти не ми харесва,дори и като за начало. при толкова много информация,снимки,линкове,теми и какво ли още може макар и с най оскъдни средства да се направи нещо по-добро. липсва му чара за малък съд,няма подредба,без фон,не се знае какви риби,какви параметри и т.н. и т.н. предполагам,че по-скоро ще имаш развитие по него,защото тези живи същества ако можеха да говорят,много щяха да кажат.
https://aquariumbg.com/forum/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fwww.best-carp.com%2Fbilder%2Flogo.jpg&hash=0f8b9d5c6c27d71728f3297bd6a7e7c7ce52b680

Similar topics (5)

14790

Публикации: 18
Прегледи: 7834

32409

Започната от sasoo


Публикации: 2
Прегледи: 1599

52870

Публикации: 6
Прегледи: 2577

13109

Започната от Hg


Публикации: 10
Прегледи: 5615

25217

Започната от JEM


Публикации: 101
Прегледи: 41544