• Welcome to Българска Аквариумна Енциклопедия. Please login or sign up.
 
26.04.2024 05:19

Промяна новините на форума:

Ако имате проблем в аквариума, преди да пуснете нова тема, попълнете въпросника тук.


  • Професионална поддръжка на аквариуми
  • Killiman Ltd

Аквариума на uzn1

Започната от uzn1, 03.06.2010 08:08

« назад - напред »

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

uzn1

Здравейте колеги,

от скоро съм в този форум и реших и аз да си покажа моят аквариум.Размерите му са 65/35/40 около 100 литра е.
Дано ви хареса  :-)
: 03.06.2010г 08:08ч
Ето едно клипче на обитателите вътре гледам гупи предимно  ;-)


Съдбата води желаещите и влачи нежелаещите

adeon

Mного свежо :)

Кога си го стартирал?

Ако може да си позволя мнение, някаква средно ниска китка с много листа би била идеална.

uzn1

Здравей колега :)

точно тоя вид на аквариума е стартиран (направен)  преди около 1 месец а за китката има време за в момента е добре  ;-)
Съдбата води желаещите и влачи нежелаещите

Tedok

Здравей , дай малко повече инфо за аквариума . На мен ми харесва . Може да направиш една полянка от глосостигма или лилеопсис . Криптокорината е завзела аквариума  :-D . Май не си ги хранил скоро , че са така активни гупите  :-).
200 литра .10 неона , 2 анциструса, 2 сини трихигастера , 1 калихт , 1 лабео , 5 червен неон , 2 САЕ

Caxapa

Според мен са малко растенията. Трябват ти повече растения  на толкова много риби .  Все пак някой трябва да усвоява нитратите. Иначе изглежда добре. Рибите ти са динамични, жизнени и красиви. Успехи и продължавай да го доразвиваш.  *THUMBS UP*

Bolta

Здравей !
Ако към камъните и корена привържеш малко анубиас , според мен ще стане доста ефектно . Иначе , гледам че и твоята криптокорина доста е голяма . И при мен е така - много дълга стана и не мога да я озаптя .  :-)
Имаш ли някаква подпожка под аквариума , че от снимките не мога да видя ? Много красиви и подвижни риПки .  *THUMBS UP*

uzn1

Мерси за "+  и  -" за полянка съм мислил и да искам но в момента нямам възможност за нея  :-( . За аквариума да имам подложка от долу ПДЧ плоскост :-) Криптокорината беше огромна неможеше да се види нищо от нея но я раздодох мн ми пречеше
Съдбата води желаещите и влачи нежелаещите

Bolta

Цитат на: uzn1 - 03.06.2010 20:28
... За аквариума да имам подложка от долу ПДЧ плоскост :
Колега , имах в предвид дали между аквариума и плоскостта имаш стиропор , фибран ...или нещо подобно . Защото аз съм си патил от това , че нямах подложка под един аквариум - резултата беше пукнато дъно , добре че беше малък .

uzn1

Оппп извинявам се колега не съм разбрал сории амм имам едно каренце само :-D амм от 4 години седи така аквариума и да чукна на  дърво нямало е проблеми :)  и дано да няма занапред  :-)
Съдбата води желаещите и влачи нежелаещите

uzn1

Eто и още едно видео на почти целия аквариум :)




дано ви хареса  :-)
Съдбата води желаещите и влачи нежелаещите

Similar topics (5)

49218

Започната от yanev90


Публикации: 12
Прегледи: 3915

9854

Публикации: 20
Прегледи: 7123

24737

Публикации: 0
Прегледи: 1409

43672

Започната от manol


Публикации: 107
Прегледи: 44729

59561

Публикации: 20
Прегледи: 347644