• Welcome to Българска Аквариумна Енциклопедия. Please login or sign up.
 
28.04.2024 16:09

Промяна новините на форума:

Ако все още не сте се запознали с правилата на форума, моля, направете го!


  • Професионална поддръжка на аквариуми
  • Killiman Ltd

Какъв рак е това, и как се отглежда ?

Започната от alleyesonme, 04.12.2011 16:33

« назад - напред »

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

alleyesonme

Какъв e този рак
? Снимката я взех от тема в този форум, но е от 2009 и за това не съм писал там. В тема пишеше, че е Потамон, после се оказа че спада към Brachyura. Последно какво е ? Питам, защото искам да си гледам такъв рак, затова абсолютно всичко което знаете ще ми е от полза :)

Ето още една снимка  

АМАЗОН


alleyesonme

Супер е обяснено, само няколко неща не са ми ясни - през колко време се хранят ? И колко горе-долу да е голяма сухата част ? Колко да е дълбока водата, и има ли ги на българския пазар ?

АМАЗОН

В момента имам един в магазина.Надводната част трябва да е колкото да излезе рака на суша.
Водния  стълб не ги бърка щом имат възможност да излизат на суша.2-3 пъти седмично е нормално да се
хранят.

alleyesonme

За сега нямам възможност да взема, защото нямам съд в който да го гледам :) По-нататък ще се свържа с теб :) Между другото, ще е проблем ли да се прати ? Защото съм от Монтана.

FHM

Цитат на: alleyesonme - 05.12.2011 17:59
Супер е обяснено, само няколко неща не са ми ясни - през колко време се хранят ? И колко горе-долу да е голяма сухата част ? Колко да е дълбока водата, и има ли ги на българския пазар ?
Здравей колега аз имам 3 такива рачета храня ги всеки ден почти . Сухата част е добре да не е прекалено малка . Водава мисля няма значение колко е дълбока при мен е около 19см водния стълб като над довада стърчат корени и някой растения . Да има ги на Българския пазар аз мойте ги взех от Аква Свят на бул. Доднуков 66

Similar topics (5)

23835

Публикации: 4
Прегледи: 3286

59248

Публикации: 3
Прегледи: 3835

14459

Публикации: 4
Прегледи: 4381

29574

Публикации: 7
Прегледи: 7337

42049

Публикации: 4
Прегледи: 2805