• Welcome to Българска Аквариумна Енциклопедия. Please login or sign up.
 
28.04.2024 21:45

Промяна новините на форума:

Ако имате проблем в аквариума, преди да пуснете нова тема, попълнете въпросника тук.


  • Killiman Ltd
  • Професионална поддръжка на аквариуми

бебета cambarellus montezumae

Започната от nephilim, 12.04.2011 00:00

« назад - напред »

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

nephilim

Здравейте колеги , не съм качвал снимки  до сега , но вече имам повод да го направя . След като преосмислих виждането си за това какъв аквариум искам. Получих скариди Red Chery от Любомир *thanks от Стара Загора , cambarellus montezumae от Nchokoev  *thanks от Пловдив,както и мноого полезни съвети от Zambo  *thanks от Плевен. Като резултат от което сега имам този аквариум







Двадесет дни тази хубавица си носи хайверчето.




Кри се по дупките, като последните дни почти не излизаше от пещерата си ,и когато я видях вчера без хайвер , реших че ги е изяла.Но днес пред погледа ми (и пред обектива ми), върху този малък анубиас





...попадна това






не по-голямо е от 3 мм.
Дано да има и още ... ама какъв е хубавец , дето се вика одрал е ...черупката на баща си



Това е всичко за сега , дано да са ви харесали снимките .


П.П.
Извинявам се за драскотините по стъклата, аквата е на 20 години, извинявам се и за русия косъм на снимките с малчугана  *CRAZY*


Bolta

Браво! Супер са и аквариума, и обитателите!
Не съм по скариди и рачета, но така "зарибяващо " си ги представил, че ми харесаха.  :-) *THUMBS UP*
Сложи им някакви мъхове (за скаридките и за бебетата), знам че обичат да се ровичкат в тях.

Similar topics (5)

55272

Започната от niki20036


Публикации: 5
Прегледи: 2641

54981

Публикации: 2
Прегледи: 1682

26650

Публикации: 1
Прегледи: 3376

38335

Публикации: 26
Прегледи: 8208