• Welcome to Българска Аквариумна Енциклопедия. Please login or sign up.
 
09.05.2024 14:37

Промяна новините на форума:

Ако все още не сте се запознали с правилата на форума, моля, направете го!


  • Killiman Ltd
  • Професионална поддръжка на аквариуми

СБИРКА: Варвара 29-30 .05. 2010г.

Започната от bigbeer, 26.02.2010 17:32

« назад - напред »

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Tiro

Нещо ме притеснява дали ще намерим мястото  :-[ стискайте ни палци
120л. Гупи, Сае, Звезден Анциструс

Ако искате да получите от мен отговор на въпрос, задайте го на БЪЛГАРСКИ!!!
След като не полагате елементарни усилия, не виждам причина, аз да се напрягам два пъти: първо - да разчета написаното и второ - да потърся отговора.

NO CARRIER

Телефона ми го имаш. Звънкаш смело и ще те намерим. :-)
https://aquariumbg.com/forum/proxy.php?request=http%3A%2F%2Ftsvetkov.be%2Fupld%2Ffiles%2F1%2Fsign.jpg&hash=1bbdd94fc32cecdafae4a45f7c2393708fb9e9a5
Дневникът на Николай Цветков
Не ме е яд, че ме лъжат. Яд ме е когато мислят, че им вярвам.

Black Adder

Цитат на: borislav - 25.05.2010 21:29
От колко часа може да се направи настаняването в бунгалата?
Предполагам, че  след 13 часа няма да има проблеми

Цитат на: Tiro - 26.05.2010 00:53
Нещо ме притеснява дали ще намерим мястото  :-[ стискайте ни палци
Ще се оправите, те още се ослушват хората от миналите сбирки та не споделят от къде са минали, но ако никой не се наеме да даде указания, ще опитам аз да напиша такива утре.
Пък и както каза No Carrier - с жокера - Обади се на приятел, все ще се оправите някак ;)

Tiro

Естествено, че ще се намерим в крайна сметка. Може и по миризмата да се ориентирам :)
Иначе се очертава да тръгнем след работа... около 19-20 часа в петък.  *DRINK*




----------------------------------------------------------------------
« редакция: 26.05.2010 в 19:03:35 от Tiro »
----------------------------------------------------------------------
за съжаление се оказва, че резервацията ни за петък пропада :( (изникнаха ангажименти), но в събота сме на линия независимо от времето :)
120л. Гупи, Сае, Звезден Анциструс

Ако искате да получите от мен отговор на въпрос, задайте го на БЪЛГАРСКИ!!!
След като не полагате елементарни усилия, не виждам причина, аз да се напрягам два пъти: първо - да разчета написаното и второ - да потърся отговора.

Асен Евгениев

Цитат на: Tiro - 26.05.2010 00:53
Нещо ме притеснява дали ще намерим мястото  :-[ стискайте ни палци
Ще питаш някоя бабичка да те упъти. :-D
Ти ще си от петък, само аз и Цецо ще сме там евентуално. Ако стигна преди теб, звънкаш да те ескортирам,
ходил съм там и го знам. *THUMBS UP*
От всички удоволствия акваристиката е на второ място.
След определена възраст - на първо!

NO CARRIER

Имам една молба. Първите пристигнали все пак да опитат уговорка за барбекюто. Или да си носим или да ползваме тяхното. При положителни резултати, да звънкат колкото сила имат, за да уведомим останалите. При желание давам телефон на лично съобщение.
https://aquariumbg.com/forum/proxy.php?request=http%3A%2F%2Ftsvetkov.be%2Fupld%2Ffiles%2F1%2Fsign.jpg&hash=1bbdd94fc32cecdafae4a45f7c2393708fb9e9a5
Дневникът на Николай Цветков
Не ме е яд, че ме лъжат. Яд ме е когато мислят, че им вярвам.

Асен Евгениев

Цитат на: NO CARRIER - 26.05.2010 22:04
Имам една молба. Първите пристигнали все пак да опитат уговорка за барбекюто. Или да си носим или да ползваме тяхното. При положителни резултати, да звънкат колкото сила имат, за да уведомим останалите. При желание давам телефон на лично съобщение.
Мен не ме бърка да попитам. То с питане на един приятел му таковаха жената /исках да кажа до Цариград
се стига/.
От всички удоволствия акваристиката е на второ място.
След определена възраст - на първо!

Black Adder

Цитат на: NO CARRIER - 26.05.2010 22:04
Имам една молба. Първите пристигнали все пак да опитат уговорка за барбекюто. Или да си носим или да ползваме тяхното. При положителни резултати, да звънкат колкото сила имат, за да уведомим останалите. При желание давам телефон на лично съобщение.
Когато на предварителния разговор си направихме устата "А можем ли да си донесем или да ползваме барбекюто?"
отговора беше: "Не, не, не става, преди разрешавахме, но като почнаха да идват с едни кашони пиене и ядене и на момичетата (сервитьорките) само тичането до масите за безалхохолно им остана, а оборот никакъв"

(пак да напомня, някой хора като Raven най-даваха зор да изместим сбирката в сезона за да можели да се киснат в басейна, а пък баш те няма да дойдат, а именно навлизането в сезона ни затвори пътя към ползването на скари и маси за собствени нужди)

Както помните, през 2007 година бяхме само ние на плажа и на собствениците им беше все тая, сега ще има доста народонаселение, дето ще иска да маа кюфтета и пържоли, без да се съобразява че 30 човека аваристи са решил да си пекат и те месце.

Но както казва akapulko, не пречи да се попита пак.
Пък ако стане - имат и моите телефони, ще имаме време да уведомим и останалите (аз на повечето им имам номерата)

Tiro

Пак промяна в мойте планове... за добро  *JOKINGLY* единия ангажимент го преместих за днеска и утре ще направя всичко възможно да дойдем. За барбекюто стискам палци.  *DRINK*
120л. Гупи, Сае, Звезден Анциструс

Ако искате да получите от мен отговор на въпрос, задайте го на БЪЛГАРСКИ!!!
След като не полагате елементарни усилия, не виждам причина, аз да се напрягам два пъти: първо - да разчета написаното и второ - да потърся отговора.

skostova

Ние ще пътуваме за по-пряко до Пазарджик през... Бургас, така че ако иска някой, още има 1 свободно място (две с натъпкване), че малко работа трябва да свърша там, а другарчето ни с предварителната заявка за транспорт отпадна за съжаление. Ние ще се доставим утре не по-рано от 6 ч, но бързо ще наваксаме :))

nikolaytoshev

Black Adder координатите на сбирката са въведени във GPS-a. *THUMBS UP*

Асен Евгениев

Лоша работа. Бирата е ледено студена, може да ми прецака гърлото. Картофките са горещи, ще ми изгорят езика.
Водата в басейна е много топла, а шезлонгът е неудобен, гърбът ми изтръпва. Ама стискам зъби и търпя. :-D
От всички удоволствия акваристиката е на второ място.
След определена възраст - на първо!

Tiro

Някой знае ли откъде е по хубав пътя? През Костенец и Белово или през Ветрен и Септември?
120л. Гупи, Сае, Звезден Анциструс

Ако искате да получите от мен отговор на въпрос, задайте го на БЪЛГАРСКИ!!!
След като не полагате елементарни усилия, не виждам причина, аз да се напрягам два пъти: първо - да разчета написаното и второ - да потърся отговора.

Black Adder

Цитат на: akapulko - 28.05.2010 17:39
Лоша работа. Бирата е ледено студена, може да ми прецака гърлото. Картофките са горещи, ще ми изгорят езика.
Водата в басейна е много топла, а шезлонгът е неудобен, гърбът ми изтръпва. Ама стискам зъби и търпя. :-D
Гадняр   ]:->

tishovsx

След малко тръгвам да видя дали лъже...
IN A REEF AQUARIUM, ONLY BAD THINGS HAPPEN QUICKLY