• Welcome to Българска Аквариумна Енциклопедия. Please login or sign up.
 
28.04.2024 18:16

Промяна новините на форума:

Ако имате проблем в аквариума, преди да пуснете нова тема, попълнете въпросника тук.


  • Професионална поддръжка на аквариуми
  • Killiman Ltd

Помощ за Sun-sun HW304B и HW303B

Започната от CSKAFEN, 19.10.2010 08:15

« назад - напред »

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

CSKAFEN

Имам Sun-sun HW304B, Sun-sun HW303B, трябва да го отдалеча от аквариумите, но оригиналните маркучи са много къси. Някои да знае от къде мога да си закупя такива. HW304B е с външен/вътрешен 20/26mm , а HW303B e s 16/22mm. Има черни, но аз държа да са прозрачни, защото от време на време са налага почистване и на тях.
Да се ядосваш, това означава да наказваш себе си, за грешките на другите.

BOJO

В Баумакс имаше прозрачни по 3-3.50 за метър в зависимост от дебелината.

Alexfield

В Бриколаж също може да намериш.
Русия е бензиностанция, въоръжена с ракети.

deadline78

дори в една железария пак ги има скоро земахме с едно аверче 2,60 беше метара и добре се огават.прозрачни са стандартни  *DRINK*

CSKAFEN

На доста места проверявах, в големите магазини (без БАЛМАКС) мосю бриколаж и така нататак няма такъв размер. В железарии гледах но там такива размери ненамерих. Ако може някои от вас да ми каже за адрес  на някои  магазин където е виждал, ще съм благодарен.
Да се ядосваш, това означава да наказваш себе си, за грешките на другите.

deadline78

В Бургаския Баумакакс има!!!Последно бях там преди седмица.Все пак за един маркуч да се идва до Бургас е безмислено.  :kreshtja:

BOJO

Сано да вметна , маркуч от пералня също става, не са прозрачни но са като на големия флувал ФХ5  . После като не ти допада и намериш прозрачни ще ги смениш. Нов естествено .

Similar topics (5)

59951

Започната от Shpono


Публикации: 7
Прегледи: 5156

52869

Публикации: 1
Прегледи: 2186

30774

Започната от boxko


Публикации: 33
Прегледи: 9360

54610

Публикации: 6
Прегледи: 3320

52065

Публикации: 26
Прегледи: 7812