• Welcome to Българска Аквариумна Енциклопедия. Please login or sign up.
 
27.04.2024 19:09

Промяна новините на форума:

Ако все още не сте се запознали с правилата на форума, моля, направете го!


  • Killiman Ltd
  • Професионална поддръжка на аквариуми

Проблем с висока температура.

Започната от веско, 20.12.2004 11:35

« назад - напред »

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

веско

Аз съм прос като матрос защото направих много глупава грешка :oops: Бях си изградил навик всяка сутрин да проверявам показанията на термометрите ,но от една седмица не ги бях поглеждал защото до сега не съм имал проблеми-груба грешка.Тази сутрин ставам и се хванах за главата,в родилното ми отделение масова смърт :oops: Когато погледнах термометъра се ужасих,температурата беше 38 градуса.Та съвета ми е не оставяите температурата без надзор.

milenski

малеее...Веско съчуствам ти!:)

N.Nobs

Аз се усетих при 32 градуса и засега има оцелели :oops:
Мойте съболезнования :cry:
Никога не се страхувай да правиш това, което не умееш. Помни, че Ноевият ковчег е направен от любители. Професионалистите са построили "Титаник".

miTko

:? Трябва ти външен терморегулатор...
Разни мои АКВАРИУМИ 

VassetZ

Веско, много съжелявам...терморегулаторът му е майката.

Raven

много гадно
аз така съм си трепал новородени неонки от минъонка допряна до водната повърхност- за нула време им прегря водата.
https://aquariumbg.com/contest/showthumb.php?picnum=48-3-8-140.1.JPG


Баннете всички! Администраторът ще познае Своите.

dido

Добре де, а как е станал белята - с какъв нагревател си? Предполагам тоя номер може да ти го погоди само някоя китайска самоделка с псевдо-терморегулатор, чиято биметална пластина е залепнала.

веско

Ами нагревателя ми е Акваел и досега не ми е правил номера.Май им направих лоша реклама :wink:

Radi

Веско и на мен вчера се случи същото, нагревателя е качил с няколко градуса от нормата и за нещастие загинаха малките, които бяха на 2 седмици, големите оцеляха. Мисля да взема да го счупа тоя моя боклук -  Atchman , че си се пуска и гаси по никое време. Оставя го на 20, качи 26. После гледам водата е 20 градуса, нащия си се изключил, а го бях пуснал на 22. Взимайте си само маркови и доказани неща.

Anonymous

:cry: много неприятно

Similar topics (5)

42927

Публикации: 8
Прегледи: 3907

31952

Публикации: 50
Прегледи: 23909

59210

Публикации: 4
Прегледи: 2730

2561

Публикации: 7
Прегледи: 4177

50772

Започната от stoned


Публикации: 6
Прегледи: 4533