• Welcome to Българска Аквариумна Енциклопедия. Please login or sign up.
 
26.06.2026 08:57

Промяна новините на форума:

Ако имате проблем в аквариума, преди да пуснете нова тема, попълнете въпросника тук.


  • Професионална поддръжка на аквариуми

проблем с рибките

Започната от rik, 18.03.2014 22:31

« назад - напред »

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

rik

Здравейте преди малко с ужас установих  че опашките на 2 от рибките са ми наръфани.Рибките са (Хокейки).Аквариума е 130 литра,вътре има-5 хокейки, 7 барбусчета пентазона,2 рамирезчета, 2 гупи и 2 сомчета коридорас.Вече 3 месеца си живеят без никакъв проблем,.мисля че си подхождат няма никаква агресия,всичко е нормално,но сега тези наръфани опашки направо ме притесняват??? :-|Някой има ли идея 

Similar topics (5)

33655

Публикации: 2
Прегледи: 3564

46020

Публикации: 9
Прегледи: 5026

55773

Публикации: 10
Прегледи: 4453

29628

Публикации: 4
Прегледи: 6655

41297

Публикации: 38
Прегледи: 16191