• Welcome to Българска Аквариумна Енциклопедия. Please login or sign up.
 
26.06.2026 16:02

Промяна новините на форума:

Ако все още не сте се запознали с правилата на форума, моля, направете го!


  • Професионална поддръжка на аквариуми

Молинезия дали е проблем?

Започната от Buhoff, 22.11.2010 18:12

« назад - напред »

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Buhoff

Здравейте,
Имам малък аквариум 30 литра в него съжителстват 2 гупи, 2 хелера, 2 плати, 2 данио и 2 молинезии.
Та въпроса ми е за молинезиите. Когато ги купих и двете бяха наситено черни сега забелязвам от 2-3 дни женската е с избеляла по края опашка и избелели отдясно докато мъжката си е черна като негър  :-D. Дали това е признак за някъкъв проблем?

ssg

Ако не е скоро ще стане проблем,просто си пренаселил аквариумчето,в тези литри си остави само гупите и платите максимум и това е *THUMBS UP*

Buhoff

Мерси за отговора верно е че са повече рибките там ама докато стане 200 литровия ще се бутат

Similar topics (5)

31446

Започната от hera_orsa


Публикации: 1
Прегледи: 2836

43143

Публикации: 9
Прегледи: 6007

54285

Публикации: 9
Прегледи: 4706

27478

Публикации: 8
Прегледи: 8274

38861

Публикации: 14
Прегледи: 8500