• Welcome to Българска Аквариумна Енциклопедия. Please login or sign up.
 
26.06.2026 20:14

Промяна новините на форума:

Ако имате проблем в аквариума, преди да пуснете нова тема, попълнете въпросника тук.


  • Професионална поддръжка на аквариуми

Молинезия дали е проблем?

Започната от Buhoff, 22.11.2010 18:12

« назад - напред »

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Buhoff

Здравейте,
Имам малък аквариум 30 литра в него съжителстват 2 гупи, 2 хелера, 2 плати, 2 данио и 2 молинезии.
Та въпроса ми е за молинезиите. Когато ги купих и двете бяха наситено черни сега забелязвам от 2-3 дни женската е с избеляла по края опашка и избелели отдясно докато мъжката си е черна като негър  :-D. Дали това е признак за някъкъв проблем?

ssg

Ако не е скоро ще стане проблем,просто си пренаселил аквариумчето,в тези литри си остави само гупите и платите максимум и това е *THUMBS UP*

Buhoff

Мерси за отговора верно е че са повече рибките там ама докато стане 200 литровия ще се бутат

Similar topics (5)

52949

Публикации: 32
Прегледи: 14549

26463

Публикации: 5
Прегледи: 3490

38329

Публикации: 8
Прегледи: 6253

50199

Започната от rik


Публикации: 0
Прегледи: 1889

59196

Публикации: 10
Прегледи: 7511