• Welcome to Българска Аквариумна Енциклопедия. Please login or sign up.
 
04.05.2024 01:06

Промяна новините на форума:

Ако все още не сте се запознали с правилата на форума, моля, направете го!


  • Професионална поддръжка на аквариуми
  • Killiman Ltd

Мога ли да гледам следните риби в 150л.

Започната от LuDiQa, 29.01.2010 11:00

« назад - напред »

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

LuDiQa

Мога ли да гледам трихогастри, барбус тетразона по 2 броя, калихти 3-броя и 1 мъжки анцитрос  в 150 литра вода. *ROFL*



Два домата пресичали улицата. По едно време единия го сгазила кола, а другият се провикнал хилейки се:
- Ставай бе, кетчуп!

zambo

Анатоли
175л. Rainbow Fish
56 л. Red Cherry + Cambarellus montezumae 
42 л. Cambarellus montezumae

ssg

Даже барбуси сложи повече,ще се чустват по-добре,пък и е по-красиво като е голям пасажа *THUMBS UP*

nikolaytoshev

Да, можеш и сложи повечко растения.

LuDiQa

обещаха ми още 10-тина барбуса но и от други видове  *YAHOO* а растения нямам ще търся някои има излишни  *DRINK* :-)
: 29.01.2010г 14:02ч
тези риби отпадат който са в началото сега ще ми подарят 10-тина барбуса  :-) може да заклиочват темата  *lock *lock
Два домата пресичали улицата. По едно време единия го сгазила кола, а другият се провикнал хилейки се:
- Ставай бе, кетчуп!

nikolaytoshev

Моля те, ако обичаш да пишеш по-четливо и без правописни грешки.

vasso

То специална тема имаше по тоя повод с анциТОСа, ама кой да гледа и разбере. :karamse:
Иначе и аз мисля ,че е добре да сложиш повече от барбусите.

ivan_251

Само сомовете да са от азия.Слагай помече барбуси и от един вид да са !!!!!!Никакви риби с воални перки при тях,най-добре само те да са.+сомовете

suntsu69

Няма нужда сомовете да са от Азия.Барбусите съжителстват перфектно с коридораси и анциструси. А ако барбусите не са тетразона, спокойно може гледаш и риби с воални перки. Всъщност тетразоната не атакува воалната перка, а тази част от нея, която и прилича на червей. Така че, при тетразоната - зависи от условията, може да понамалят воалността, може и да няма проблем.

ivan_251

Eми знам,че съжителстват ама ако е от азия е по биотопно иначе за мен изглежда каго манджа с грозде да се комбинира примерно скалария с разбора или гупа с трихогастер и темп подобни.

zambo

Цитат на: ivan_251 - 04.02.2010 21:36
манджа с грозде е да се комбинира примерно скалария с разбора .
Защо ?
Анатоли
175л. Rainbow Fish
56 л. Red Cherry + Cambarellus montezumae 
42 л. Cambarellus montezumae

ivan_251

фен съм на по биотопа,иначе съм го правил не се закачат,даже се допълват и разборките обират остатъците.Има синхрон иначе,но аз бих сложил тетри при скаларийте и при  разборките трихогастерите

suntsu69

Човече, кога успя? Преди 2 месеца стартира първия си аквариум, до онзи ден питаше какво да сложиш вътре, а вече имаш опит със всички комбинации риби. Пък и за разборите не си се похвалил...

LuDiQa

точно заради това вече не вярвам на никого  :buff:  *dontknow* *ROFL* :-D
Два домата пресичали улицата. По едно време единия го сгазила кола, а другият се провикнал хилейки се:
- Ставай бе, кетчуп!

vasso

Цитат на: suntsu69 - 07.02.2010 23:37
Човече, кога успя? Преди 2 месеца стартира първия си аквариум, до онзи ден питаше какво да сложиш вътре, а вече имаш опит със всички комбинации риби. Пък и за разборите не си се похвалил...
Не искам да ставам адвокат на Иван, но аквариума е чудесен, плюс това и преди е гледал риби. Това за вярата е наистина странен въпрос. Аз на много форуми вяра нямам, независимо колко е броят публикации под нечия снимка. *THUMBS UP*

Similar topics (5)

54420

Публикации: 15
Прегледи: 5787

35473

Публикации: 18
Прегледи: 6695

45334

Започната от rado_81


Публикации: 0
Прегледи: 2307