• Welcome to Българска Аквариумна Енциклопедия. Please login or sign up.
 
26.06.2026 16:44

Промяна новините на форума:

Ако все още не сте се запознали с правилата на форума, моля, направете го!


  • Професионална поддръжка на аквариуми

Болни са ми рибите

Започната от lepalop, 14.08.2012 12:08

« назад - напред »

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

lepalop

Здравейте не знам какво им стана на рибите ми един по един умират......моля помогнете ми.
Имам и 1-на скалария и окото му  доста подуто, и няколко хелера ми са болни ...оставям снимки:
Като се събудя, свят ми се вие. Като стана бира ми се пие.

Nikiengi

Ето ти един линк, който може да ти бъде много от помощ: http://www.sera.de/bg/pages/sera-uslugi/spravochnici.html 
:-)

lepalop

Nikiengi-Благодаря за бързия отговор  *DRINK*
Като се събудя, свят ми се вие. Като стана бира ми се пие.

Similar topics (5)

51626

Публикации: 15
Прегледи: 8558

35473

Публикации: 18
Прегледи: 9976

32666

Публикации: 3
Прегледи: 4882

50049

Публикации: 0
Прегледи: 2111

47639

Публикации: 8
Прегледи: 6110