• Welcome to Българска Аквариумна Енциклопедия. Please login or sign up.
 
28.04.2024 01:33

Промяна новините на форума:

Ако все още не сте се запознали с правилата на форума, моля, направете го!


  • Професионална поддръжка на аквариуми
  • Killiman Ltd

Въпросче за аквариума ми

Започната от klicksa, 04.06.2013 22:21

« назад - напред »

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

klicksa

Здравейте, не знам къде трябваше да пусна тази тема, но се надявам че няма проблем да бъде тук. Та така нека да минем към въпроса ми , аквариума ми е 30л и в него има 3 гупи и 3 хелери, та се питах какви рибки още да си взема, защото ми се иска да бъде малко по богат и да има живот в него. Много искам да си взема неонки, но не знам с каква храна трябва да ги храня и дали ще мога да ги храня с храната на гупите и хелерите? Или пък ако трябва да им купувам друга храна как ще успея да ги нахраня, няма ли като им сложа от тяхната храна да им я изпапкат другите рибки, как ще успявам да храня първо гупите и хелерите и после неонките? Ще им трябва ли осветление, защото в момента нямам такова? Чел съм че са стадни рибки, колко най малко трябва да си взема, аз си мислех нещо от сорта на 3 рибки. Също така съм си мислел и за малко сомче, то каква храна трябва да яде и отново как да го нахраня него като стои на дъното? Благодаря предварително.

petar99

 Аквариумът ти е малък за още риби, а и даже за хелерите, така че най- добре тях ги дай на някого или ги върни в магазина и си вземи три гупи или плати. За сомче от вида анциструс няма проблем.

Similar topics (5)

7107

Публикации: 2
Прегледи: 3569

34810

Публикации: 14
Прегледи: 5804

13420

Публикации: 20
Прегледи: 8481

32993

Публикации: 1
Прегледи: 1569

12604

Публикации: 19
Прегледи: 9569