• Welcome to Българска Аквариумна Енциклопедия. Please login or sign up.
 
28.04.2024 03:06

Промяна новините на форума:

Ако имате проблем в аквариума, преди да пуснете нова тема, попълнете въпросника тук.


  • Killiman Ltd
  • Професионална поддръжка на аквариуми

Шкаф за аквариум

Започната от BlackHawk, 18.10.2011 15:03

« назад - напред »

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

BlackHawk

Здравейте, миналият месец стана инцидент (наводних стаята, след като цяла нощ е текла вода по маркуча на въздушната помпа) и прецаках шкафа, върху който седи аквариума. Основата му почна да се огъва и вече е придобил V образна форма. Подложих разни книги отдолу, но това надали ще реши проблема... всяка вечер му треперя да не поддаде. Бихте ли ми препоръчали някакъв шкаф, който би ми свършил работа? Място, откъде бих могъл да го закупя, или майстор, който може да го направи.
Размерите на аквариума са: 80 дължина, 35 ширина и 45 височина (126 литра). По възможност да е друг материал (сегашният предполагам е ПДЧ), който няма да се скапе ТОТАЛНО, ако капне малко водица върху него.
Благодаря ви предварително.

borracho

бъди сеяч, а не разбирач!

BlackHawk

Благодаря много! Не мога да повярвам, този магазин се намира на 5 мин. от дома ми, пък за пръв път чувам за него. Още днес след работа ще мина оттам. Още веднъж благодаря. Иначе ето една снимка на състоянието на основата на шкафа ми:
https://aquariumbg.com/forum/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fs1.postimage.org%2Fu1uzdcqs%2FSNC00290.jpg&hash=b3f60129e300a9709fcecabd014c1cfd0fba67fd

peter_m

ПДЧ-то се раздува САМО при не добро кантиране - ЕДИНСТВЕНО от там може да проникне влага ... освен ако не си наранил покритието на плочата.

bustama

Личното ми мнение е, отиваш в мебелен цех и ти кроят шкафа и си го сглобяваш. Така ще ти излезе най-евтино, всякакъв друг начин оскъпява!
За твоя литраж ПДЧ-то е материала, може да ги попиташ, каква цена ще ти дадат за шкаф изработен от кухненски плот( не казвай, че шкафа е за аквариум).

Similar topics (5)

21712

Публикации: 20
Прегледи: 8458

44162

Публикации: 9
Прегледи: 4326

16454

Публикации: 0
Прегледи: 1837

5574

Публикации: 11
Прегледи: 9611

17659

Публикации: 6
Прегледи: 4107