• Welcome to Българска Аквариумна Енциклопедия. Please login or sign up.
 
27.06.2026 21:58

Промяна новините на форума:

Ако имате проблем в аквариума, преди да пуснете нова тема, попълнете въпросника тук.


  • Професионална поддръжка на аквариуми

Таблетки Райд и аквариум

Започната от shnufito, 18.06.2013 22:46

« назад - напред »

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

shnufito

18.06.2013 22:46 Last Edit: 19.06.2013 10:53 by Георги
Колеги,искам да попитам дали някой е ползвал таблетки против комари( от тези,които се включват в контакта),в стая с аквариум?

Георги

Ползвал съм, не съм имал проблеми с рибите. Беше на отсрещната страна на стаята.

shnufito

На опаковката пише,че може да навреди на водни обитатели,за това реших да попитам. *thanks

_Kirilov

Освен ако не го потопиш в аквариума - няма да имаш никакви грижи! Друг е въпроса дали на самият теб няма да ти пречат - поне мен ме задушават ...

Similar topics (5)

8338

Публикации: 18
Прегледи: 10653

1602

Публикации: 56
Прегледи: 32007

13262

Публикации: 15
Прегледи: 12805

29422

Публикации: 13
Прегледи: 7664

56699

Публикации: 9
Прегледи: 5370