• Welcome to Българска Аквариумна Енциклопедия. Please login or sign up.
 
09.05.2024 19:18

Промяна новините на форума:

Ако имате проблем в аквариума, преди да пуснете нова тема, попълнете въпросника тук.


  • Професионална поддръжка на аквариуми
  • Killiman Ltd

Някои може ли да ми помогне :(

Започната от iordanmonov, 03.08.2012 00:58

« назад - напред »

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

kiril_m

Цитат на: easternalien - 30.12.2012 13:58
Пробвай със стара кредитна карта, карта за телефон или от тоя сорт пластмаса, чисти се прекрасно :)

И нова кредитна карта ще свърши работа   :-)

iordanmonov

благодаря  *privet* и весело изкарване на нова година  *DRINK*

danielm

С приспособлението за жулене на леда от стъклата на колите става много лесно и бързо!

iordanmonov

Цитат на: danielm - 30.12.2012 19:15
С приспособлението за жулене на леда от стъклата на колите става много лесно и бързо!
доста добра идея благодаря  *thanks

iordanmonov

здравейте имам проблем с единия ми хелер постоянно лежи на филтъра става единствено да се нахрани и пак ляга там някакви идеи защо прави така ?  *dontknow*

hristoj

Кажи малко повече за аквариума ти (параметри,колко риби има вътре,колко често сменяш водата..).Може да се задушава ,недостиг на кислород,нитритно натравяне,газова емболия..

Здравков

Цитат на: iordanmonov - 15.01.2013 22:56
здравейте имам проблем с единия ми хелер постоянно лежи на филтъра става единствено да се нахрани и пак ляга там някакви идеи защо прави така ?  *dontknow*
Бременен ли е този хелер? в общия имам няколко гупи и винаги когато наближава да раждат застават над единия филтър, дори и сега имам такъв случай. Дай информация за аквариума за да можем да ти помогнем.

iordanmonov

аквата е 100 литра има върешен филтер около 700 л/ч (горе доло е толкова) 100W нагревател 25 градуса поддържам стартиран е преди около 3 месеца

риби : 5 розово данио 3 сома 3 анциструса 2 хелера и 7-8  Данио малабарски <--- не съм сигурен дали се казват точно така


и хелера няма да ражда не се е надул :X

Similar topics (5)

41185

Публикации: 7
Прегледи: 3328

4942

Публикации: 9
Прегледи: 8883

48190

Публикации: 4
Прегледи: 2224

20032

Публикации: 13
Прегледи: 5645

12603

Публикации: 20
Прегледи: 9020