• Welcome to Българска Аквариумна Енциклопедия. Please login or sign up.
 
27.04.2024 14:56

Промяна новините на форума:

Ако имате проблем в аквариума, преди да пуснете нова тема, попълнете въпросника тук.


  • Killiman Ltd
  • Професионална поддръжка на аквариуми

Колко струва един аквариум

Започната от timo_3005, 22.07.2013 18:14

« назад - напред »

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

timo_3005

Здравейте искам да ви питам долу горе колко стува един 80 литров аквариум,знам че на стъклар
е по евтино но по магазините колко ще струва (само стъклото) ??

rollon

Зависи в кой магазин ще попаднеш и колко добросъвестен е продавача,аз си взех 50 л аквариум,6мм стъкло за 17 лева,а в други магазини съм виждал за 25 същия литраж,същия аквариум,така че ако си от голям град най-добре се поразходи из различните зоомагазини и си избери най-доброто между качество/цена :)

timo_3005

Цитат на: rollon - 22.07.2013 19:55
Зависи в кой магазин ще попаднеш и колко добросъвестен е продавача,аз си взех 50 л аквариум,6мм стъкло за 17 лева,а в други магазини съм виждал за 25 същия литраж,същия аквариум,така че ако си от голям град най-добре се поразходи из различните зоомагазини и си избери най-доброто между качество/цена :)

Благодаря от Шумен съм ще видя на няколко магазина и ако е евтино може дори да зема повече литри,а ако е скъпо
направо на стъклар неа се занимавам и все пак благодаря за отговора ;))

Асен Евгениев

Цитат на: timo_3005 - 22.07.2013 21:45
Благодаря от Шумен съм ще видя на няколко магазина и ако е евтино може дори да зема повече литри,а ако е скъпо
направо на стъклар неа се занимавам и все пак благодаря за отговора ;))

Какви стъклари бре, в Шумен си имаш майстор на аквариуми. :-)
От всички удоволствия акваристиката е на второ място.
След определена възраст - на първо!

Caxapa

Той си има майстор който прави аквариуми  в Шумен но дали може да му поеме поръчката  е друг въпрос.Нещо напоследък всички изявлени  производители на аквариуми са заети с поръчки от по няколко месеца назад.. Наплива е голям и не печалбата е водеща а това, че много нови Акваристи се оформят от които ще излязат "читави радетели" на Акваристиката.

tonino

...

timo_3005

Благодаря ви за отговорите :):)  *bg* *BRAVO* *BRAVO*

Similar topics (5)

9675

Публикации: 6
Прегледи: 3517

6310

Публикации: 8
Прегледи: 4362

17659

Публикации: 6
Прегледи: 4107

31425

Започната от petsata


Публикации: 3
Прегледи: 5436

35563

Започната от BlackHawk


Публикации: 4
Прегледи: 3480