• Welcome to Българска Аквариумна Енциклопедия. Please login or sign up.
 
26.06.2026 21:17

Промяна новините на форума:

Ако все още не сте се запознали с правилата на форума, моля, направете го!


  • Професионална поддръжка на аквариуми

Аквариум

Започната от Pep1, 07.03.2009 21:34

« назад - напред »

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Pep1

Аквариумът ми е с размери 75/40/50в от 6мм стъкло.Питането ми е следното достатъчно дебело ли е стъклото за аквариум с тези размери или е рисковано. Уребрен е в горната част. Извинявам се ако  съм пуснал темата в неправилния раздел. :-[

bigbeer

Бомба е! Пълни  *THUMBS UP*

Pep1

Мерси вече ще спа спокойно  *DRINK*

Similar topics (5)

3939

Публикации: 15
Прегледи: 12612

33277

Публикации: 19
Прегледи: 10067

16283

Публикации: 3
Прегледи: 3893

35563

Започната от BlackHawk


Публикации: 4
Прегледи: 4424

6042

Публикации: 11
Прегледи: 9766