• Welcome to Българска Аквариумна Енциклопедия. Please login or sign up.
 
10.05.2024 17:12

Промяна новините на форума:

Ако имате проблем в аквариума, преди да пуснете нова тема, попълнете въпросника тук.


  • Killiman Ltd
  • Професионална поддръжка на аквариуми

Коректни членове на БАЕ

Започната от Caxapa, 06.10.2010 17:00

« назад - напред »

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

metcheto

Благодарности към wwladoo, страхотни рибки получих!! :-)
"Ако можех да им разкажа какво видях в теб, никой нямаше да ми повярва...Ще си кажат - мечтател ! Ако знаеха какво видях в теб, цял живот биха искали да мечтаят....."

Boqnov90

Благодарности на Penta много коректен и точен растенията са супер а цените повече от приемливи.

wwladoo

Цитат на: metcheto - 12.10.2014 10:58
Благодарности към wwladoo, страхотни рибки получих!! :-)
Благодаря ти :-)Пожелавам ти да ги развъдиш,както и желаеш. *DRINK*

Публикациите са слети: 13.10.2014 14:43

Цитат на: Eliz - 11.10.2014 23:22
Благодаря на wwladoo за наистина страхотните растения,които ми прати,получих много повече от това,което очаквах.Мерси
Благодаря и на теб за хубавите думи!! :-)
човек се учи цял живот--АКВАВИКТОРИЯ-БГ--ПРОДАЖБА НА АКВАРИУМНИ РИБКИ,СКАРИДИ,ОХЛЮВИ,РАЦИ И РАСТЕНИЯ

asito

+++ за wwladoo. Страхотни рибки и добре опаковани Коректен, точен и бърз.
Замразената храна, която купих преди време също е много хубава и чиста. Рибите се скъсват да я ядат и не цапа аквариума.

Nikiengi

Благодарности на kuvert за точността и коректността - както винаги!  *THUMBS UP*

kuvert

Цитат на: Nikiengi - 14.10.2014 22:21
Благодарности на kuvert за точността и коректността - както винаги!  *THUMBS UP*
Винаги насреща ако има нужда от помощ!

Virosss

И аз онзи ден направих първите поръчки и няма как да не похваля 2-ма от членовете в форума, които ми пратиха страхотни растения.

Първото е за bunzip2, който освен, че ми прати страхотни растения, почти без пари, но и ми дава страхотни съвети и удря яко рамо да стартирам успешно моят първи аквариум.

Второто благодаря е за wwladoo, който ми изпрати 2 растения в страхотно състояние. Цената също беше добра.

ivan_mz2

Получих растения от Svetlio3390 за пореден път, и съм много доволен от тях. + от мен

AA

Благодаря на Любо "buchkata", за коректността,професионализма и не на последно място за добронамереността му !!!

Virosss

Такам, след като се получи един дълъг и ненужен спор (май избързах с оплакването към svetlio3390) в темата с оплакване, вече мога да кажа, че svetlio3390 постъпи коректно, като ми изпрати безплатно за негова сметка перфектно растение.

Ето и снимки на растението:




Извинявам му се за създадените неприятности и ще се постарая другият път да се разбирам на ЛС при някакъв проблем с пратки, вместо да избързвам с оплакванията. Надявам се, че това ще ми е обичка и на мен и на много други потребители и търговци за в бъдеще, така, че да не се получават подобни недоразумения.

nikan

Чета от няколко дена темата,това беше абсолютно ненужно подобни неща се уреждат за 5мин по тел или л.с  след като и продавача и купувача са съгласни единия да замени стоката, а другия просто да си я вземе !Единственото което може би е полезно да се види как не трябва да се реагира в подобни случаи :-)

Virosss

Цитат на: nikan - 17.10.2014 10:57
Чета от няколко дена темата,това беше абсолютно ненужно подобни неща се уреждат за 5мин по тел или л.с  след като и продавача и купувача са съгласни единия да замени стоката, а другия просто да си я вземе !Единственото което може би е полезно да се види как не трябва да се реагира в подобни случаи :-)

Така е, отчитам тази грешка от моя страна, но човек прави прибързани решения и глупости когато е ядосан. Вече всичко е наред и определено другият път ще гледам първо да се разбирам с търговците на ЛС, че всичко се случва.

wwladoo

А и защо беше цитирано името ми,да се създават съмнения и допълнителни  дразги все едно ,че аз имам нещо общо със цялата разправия която се създаде между вас :duvar:, а и колегата iivis ни в клин ни в ръкав със абсолютно неуместен пример наля още масло в огъня,след като се бяхме разбрали за въпросната велифера още след като се е споминала по пътя да му изпратя без да я плаща при следваща заявка и без даже да искам снимка макар той да искаше да ми изпрати такава,с останалите всичко си беше ОК, ако беше искал щеше да му върна парите за велиферата.
човек се учи цял живот--АКВАВИКТОРИЯ-БГ--ПРОДАЖБА НА АКВАРИУМНИ РИБКИ,СКАРИДИ,ОХЛЮВИ,РАЦИ И РАСТЕНИЯ

Caxapa

Не правете СПАМ а се разбирайте като колеги. Не ни принуждавайте да затваряме и тази тема!

wwladoo

Извинявам се,но бях длъжен да отговоря-след като беше цитирано името ми *offtopic С колегата iivis  на ЛС  се разбрахме като нормални хора.
човек се учи цял живот--АКВАВИКТОРИЯ-БГ--ПРОДАЖБА НА АКВАРИУМНИ РИБКИ,СКАРИДИ,ОХЛЮВИ,РАЦИ И РАСТЕНИЯ