• Welcome to Българска Аквариумна Енциклопедия. Please login or sign up.
 
11.05.2024 21:21

Промяна новините на форума:

Ако имате проблем в аквариума, преди да пуснете нова тема, попълнете въпросника тук.


  • Професионална поддръжка на аквариуми
  • Killiman Ltd

Коректни членове на БАЕ

Започната от Caxapa, 06.10.2010 17:00

« назад - напред »

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

wwladoo

Изказвам благодарност от името на мой приятел-любител акварист на колегата kuvert. *DRINK*Приятелят ми сподели,че има проблем с черна брада,препоръчах колегата,понеже съм ползвал глутаралдехид и при правилно процедиране,като посивее брадата,после определени видове риби я унищожават с удоволствие.Колегата Kuvert беше много любезен по тел. и веднага изпрати поръчката.Като я получих от името на приятеля ми,той беше много приятно изненадан,защото получи бонус --подаръци към шишето с глутаралдехида.Думите му бяха никой търговец-акварист не ми е давал нещо без да си го платя, освен теб защото си ми приятел, а този човек не ме познава--и мен също му отговорих...Благодаря още веднъж колега и препоръчвам на всички *DRINK*
човек се учи цял живот--АКВАВИКТОРИЯ-БГ--ПРОДАЖБА НА АКВАРИУМНИ РИБКИ,СКАРИДИ,ОХЛЮВИ,РАЦИ И РАСТЕНИЯ

kuvert

Цитат на: The negotiator - 25.06.2014 15:23

Огромен + и за кuvert, който ме снабди с химията (Глутаралдехид) и също ми даде малко акъл.



Цитат на: wwladoo - 11.09.2014 15:10
Изказвам благодарност от името на мой приятел-любител акварист на колегата kuvert. *DRINK*Приятелят ми сподели,че има проблем с черна брада,препоръчах колегата,понеже съм ползвал глутаралдехид и при правилно процедиране,като посивее брадата,после определени видове риби я унищожават с удоволствие.Колегата Kuvert беше много любезен по тел. и веднага изпрати поръчката.Като я получих от името на приятеля ми,той беше много приятно изненадан,защото получи бонус --подаръци към шишето с глутаралдехида.Думите му бяха никой търговец-акварист не ми е давал нещо без да си го платя, освен теб защото си ми приятел, а този човек не ме познава--и мен също му отговорих...Благодаря още веднъж колега и препоръчвам на всички *DRINK*

Благодаря,колеги! Винаги съм насреща за помощ! *DRINK*

aquario

kiliman има много яки микроразбори галакси Celestichthys margaritatus ,за което съм му много благодарен,освен това цената е най-ниската в Eвропа...благодаря ти Васко! :-)

slayerp5

Браво svetlio3390, за пореден път ми носиш страхотни екземпляри  *thanks  *DRINK*

ZIRO

Един плюс и от мен за kuvert, много коректен и бърз(подаръка с растенията ме изненада страхотно) *DRINK* Купих си от него 0,5л Глутаралдехид разтвор.

kuvert

Благодаря,колега!
Винаги съм насреща при нужда!
*DRINK*

Eliz

Искам да благодаря на svetlio3390 за хубавите растения,които си купих от него!Освен това имаше и бонуси.  :-)

feno

zariio Голям + за разбирането и за обясняването  *YAHOO*

pro_filer

Благодарности на svetlio3390 за хубавите риби и растения! Препоръчвам!

freeman2006

Днес получих страхотни рибки от svetlio3390, много точен и коректен.

iv_mish

02.10.2014 11:53 #610 Last Edit: 02.10.2014 15:21 by iv_mish
+++ за svetlio3390
Благодаря за хубавите звездни анциструи и рамирезита.
Препоръчвам...изпраща това за което сте се разбрали ,без лъжи за размера на рибите ,здрави  и без дефекти.
По-коректния търговец...

iivs

И от мен поредно огромно благодаря на Светльо от ексима за найсти път купувам растения от него и са винаги перфектни!

svetliopp

И аз да кажа едно голямо БЛАГОДАРЯ на Светльо.
Препоръчвам,много точен.

danielzd

По един + от мен за zariio и evgeni200.

zariio, купувал съм няколко пъти от него и винаги е бил коректен, днес си получих и безплатния тор от промоцията която беше пуснал  :-)

evgeni200, всички растения от него винаги са били прекрасни, винаги ми е пращал повече, а за съветите които ми е давал и продължава да дава не знам как ще му благодаря  :-)

Eliz

Благодаря на wwladoo за наистина страхотните растения,които ми прати,получих много повече от това,което очаквах.Мерси